Pilne - od godz. 10.20 potrzebni korespondenci SP3KWA na 40m - SZKOŁA
    SP1AP pisze:

SP5PY pisze:

NO cholera, nauka jazdy tez bez żadnego przygotowania na ulicę wyjeżdża. No jak oni mogą takie zagrożenie wprowadzać. Wyjedzie taka "L"ebiega i się turla 30km/h, człowiek by śmignął, a tu lipa... I żeby chociaż "dzień dobry" powiedział, to nie, złapie się kurczowo kierownicy, ślepia wlepi metr przed maskę i świata poza nie dostrzega... To jest dopiero żenada.

Przykład nieadekwatny do tematu.
    Zapomniałeś Tomku, że obok adepta nauki jazdy siedzi instruktor mający bliźniacze pedały sprzęgła i hamulca, by nie dopuścić do katastrofalnych błędów ucznia.cool

Przykład bardziej niż trafiony, ponieważ w trakcie zajęć młodociany nadawca ma za plecami/obok instruktora, który cały czas nadzoruje, by adept nie popełnił katastrofalnego błędu.
Jeśli zaś komuś przeszkadza dukający "młodziak", który z "cierpem" na plecach robi swoje pierwsze qso, zawsze może skorzystać z przysługującego mu prawa do wyłączenia trx'a.cool