Field Day SSB 2016
[video]
  SP7Q pisze:

   SP5WA pisze:   Field Day Contest SSB ma dobry termin w pierwszy weekend września. Pasjonaci tej formy aktywności na pasmach powinni jeszcze mocniej
   propagować udział polskich operatorów w tych zawodach. Może zamiast reanimacji starych zawodów "Dzień Polny LOK" powstałaby z czasem prestiżowa klasyfikacja stacji SP/p w oparciu o wyniki z Field Day Contest.
   Powodzenia.
  Nie jestem za reaktywacją, to kopanie się z koniem. Cała infrastruktura już jest a zawody są sprawnie rozliczane przez DARC. Ale jeśli komuś się chce to pewnie, wielokrotnie korespondowałem z Manfredem DK2OY, za jego pozwoleństwem przetłumaczyłem regulamin i pozyskuję treści ze strony DARC na profil FB. Funkcjonuje coś takiego jak wymiana logów pomiędzy organizacjami, np. DARC podsyła logi do RSGB i vice versa celem sprawdzenia, gdyż obie organizacje rozliczają się same.

  Staram się lobbować jedynie o większą aktywność stacji SP gdyż zawody mają super cel, zresztą nie tylko ja Sławek SP4EOO, czy chłopaki z SN1D.


A dlaczego jedynie?
Tomek, jesteś pasjonatą, czujesz temat i masz potencjał. Zbierz razem wspomnianą ekipę i innych chętnych do pracy w polu (ale w butach, Hi).
Zajmij się tematem Field Day Contest w pełnym zakresie, OK? Zostań lobbystą a jednocześnie organizatorem "polnej" aktywności w SP.


  PRZEJDŹ NA FORUM