FM-Link i dzieciaki
Cześć,
jak wiecie w najbliższą sobotę organizujemy w Pabianicach Piknik krótkofalarski.
Naszym celem poza spotkaniem się w gronie radiowców jest także zaszczepienie bakcyla radiowego dzieciakom, które w ten trafia na nasz piknik (ogłoszenia w lokalnych mediach, poczta pantoflowa, w końcu wykorzystujemy fakt, że nasz piknik odbywa się w popularnym dla Pabianiczan miejscu, gdzie przychodzą całe rodziny na spacer itp).
Jednym z zadań na radiowym "torze zadań" jest zrobienie łączności z żywym człowiekiem gdzieś po drugiej stronie radia.
Razem z Tomkiem SP7V pomyśleliśmy o użyciu do tego celu FM-Linka, mając nadzieję, że dzieciakowi (a może i starszym) spodoba się idea "gadania przez radio" z kimś na drugim końcu SP.
Mam nadzieję, że nie nadużyjemy Waszej cierpliwości a właściwie to liczymy na Waszą pomoc w stawianiu pierwszych radiowych kroków przyszłym/potencjalnym adeptom naszego hobby.
Jakby co, to wszystko co złe niech spłynie na mnie, mimo to proszę o wyrozumiałość i Waszą pomoc.

Przypominam - sobota 27 sierpnai 2016 roku w godzinach 10-16/17 czasu lokalnego.

Z góry dziękuję.