Burzenin, komunikat zjazdowy
@8piw: Mnie ksywkę nadali prawidziwi amerykańscy amerykanie, ale w sumie "spajk" bardziej mi się podoba nawet.

Upraszam o rejestrowanie się także osób przyjeżdzających na jeden dzień, bo nie będzie prezentów ani dedykowanych identyfikatorów!

Miejsc sypialnych już nima (jednoosobowe ławki zostały) - chyba, że: http://sp7pki.iq24.pl/default.asp?grupa=75798&temat=442663.

Kończymy układać ludzi w pokojach, bo łapówki ciągle napływają jeszcze.

Z atrakcji dla dzieciaków wybraliśmy długi park linowy i wysoką ściankę wspinaczkową - w gratisie od organizatorów.

Paintball może i brzmi fajnie, ale ja widziałem w maju miejsca do paintballowania, i trochę małe to, no, moim zdaniem za małe.

Dla dzieciaków chciałbym jeszcze zrobić małą niespodziankę stricte krótkofalarską, inspirowaną pomysłem PKSów, ale nie wiem czy mi się uda, bo Komisja Sportowa się o mnie upomniała. Kurde cza będzie teraz spełniać tą kiełbasę wyborczą :/ Ale to potem, w odpowiednim temacie.