Brak możliwości usunięcia konta na PKI.
[quote=EI2KK][quote=sp9acq]
    EI2KK pisze:

sp9acq pisze:

Jarek SQ9NFI dostał ostrzeżenie od administracji forum bo posunął się za daleko w dyskusji o APRS. Boli go to bardzo. Stąd płacz. To taka forma nacisku na Adminów. Mniej wiecej dla mnie brzmi to tak: 'Jak nie będziecie skakać jak Wam każę to Ja zabiorę zabawki z piaskownicy i czym będziecie się teraz bawić?'
      P.s. Canis ma rację.

A ty sam nawymyslales Jarkowi i miewasz sie dobrze jak widze.. mimo osobistych wycieczek ktore ponoc sa zabronione..

To nie jest osobista wycieczka, to stwierdzenie faktu.

Nieprawda, pokaż gdzie w równym stopniu co On mi.

W zacytowanym wczesniej poscie - to bez watpienia 'osobista wycieczka' pod jego adresem.. Regulamin nie definiuje zadnej skali w/g ktorej osobiste wycieczki podlegaja sankcjom... wiec 'stopien' jest nieistotny.

Mozesz spytac jakim prawem oceniam twoj wpis jako 'osobista wycieczke' - takim samym jak ty nie wyrazasz zgody na nazwanie 'badziewiem' portalu ktorego link wstawiles..

Proponuje, zebys w ramach konstruktywnej samokrytyki potrzymal przez 5 minut goraca lutownice, bez rekawic i za grot. oczko

Dziękuję nie skorzystam.

To co dla Ciebie jest osobistą wycieczką, dla mnie jest stwierdzeniem faktu i wynika z tego, że niektórzy Koledzy nie zaglądają do wątków i potrzebna jest informacja na temat tego skąd się wziął 'ten świąd' wesoły.

Druga sprawa to to, że nie było Twojej reakcji na wypowiedzi obraźliwe.

edit:
a trzecia sprawa to to, że starałem się skrócić dyskusję wyciągając przed nawias quinta essentia czyli co istotne.
Dyskusja właśnie prowadzi do tego żeby wyciągając takie czy inne prawne aspekty pokazać Adminom gdzie raki zimują.
Za warna o takiego:

Adam