Polska młodzież na YOTA - QRV OE2YOTA
    EI2KK pisze:

Czyli co? Puby w EI spalic, bo maja zwyczaj rodzinnie mecze ogladac i rodzice zwykle przy piwku ogladaja..
    OctoberFest zakazac, bo to jawne pijanstwo na ulicach.. a nieletni tam tez chodza...
    Wszelkich krotkofalarskich 'Rallies' w G, EI a pewnie i wielu innych krajach zabronic, kluby biorace w nich udzial rozwiazac, a uczestnikow dozywotnio pozbawic licencji - bo organizuja imprezy zwykle jako czesc wiekszych festynow a tam zwykle jest piwo..

itd itp.. do tego dazymy?

zrownowazenia nieco.. to ze w SP kultura picia byla na poziomie zerowym nie znaczy ze bylo tak wszedzie.. i nie znaczy ze teraz po wpadnieciu w skrajnosc trzeba ten skrajny poglad wszystkim narzucac..

Nadal nie widzisz róznicy w imprezie DLA DOROSŁYCH, na której pojawiaja się dzieci od Imprezy DLA DZIECI?

PRZEJD NA FORUM