HF0POL - SP9GMK
I znowu powtórka z ,,rozrywki" zakręcony

@SP3SLU - Szanowny Panie, polecam prześledzić moje wypowiedzi odnośnie znaku HF0POL na tym forum w innych, wcześniejszych tematach. Odnosiłem się już do kwestii ,,historyczności" tego znaku - wszystko jest do znalezienia.

@EI2KK nikt się do mnie nie zwracał - a kontakt jest możliwy przez to forum, przez QRZ.com, przez email czy przez oficjalne forum dyskusyjne organizacji wiodącej. Już powoli nie chce mi się pisać znów tych samych gorzkich prawd. Już w innym wątku o to pytałem, ale spytam i tu:
Gdzie w Rzeczypospolitej Polskiej znajduje się miejsce poświęcone historii krótkofalarstwa polskiego, w którym poza siedzibą organizacji wiodącej skupiającej polskich krótkofalowców znajdziemy dobrze zaopatrzoną bibliotekę poświęconą radiokomunikacji polskiej i światowej, muzeum historii krótofalarstwa na ziemiach polskich - takie w ktorym możnabyłoby zobaczyć zabytki radiotechniki, poznać historię osób związanych z łącznością amatorską w polsce, zobaczyć pokaz multimedialny o historii i planach na przyszłość krótkofalarstwa. Gdzie jest takie miejsce w Polsce, do którego mogę wybrać się z wycieczką szkolną i pokazać dzieciom to niezwykle interesujące hobby jakim jest krótkofalarstwo(w tym wystawę poświęconą stacji arktycznej)??
Inne organizacje jakoś takie miejsca mogą powołać do życia:
- Polski Związek Wędkarski ma Dom Wędkarza
- Polski Związek Łowiecki ma w swej siedzibie piękne muzeum i bibliotekę
Gdzie w tym wszystkim są polscy krótkofalowcy??
I kwestia ostatnia SP3SLU uprzejmie proszę o wskazanie, kiedy w ostatnim czasie tak bardzo zbrukałem HF0POL wychodząc tym znakiem w eter, że aż nie godzi się nazwać mnie Krótkofalowcem??