Zespoły Robocze PZK 2016
  SP5WA pisze:

   HF1D pisze:

   ...statut tworzy komisja statutowa powoływana przez ZG, a nie zespół


  OK, nie neguję i nie nawołuję do "Majdanu".
  Prezes i prezydium mają prawo do powołania zespołu, który może zebrać opinie i wnioski wskazujące na zapisy Statutu.
  Ba, taki zespół może napisać nawet pełny statut, który następnie przedstawi jako propozycję dla Komisji Statutowej, na Zjeździe i wszystkim zainteresowanym. Uważam, że nowy zespół, wolny od starych obciążeń (bez betonu w kieszeniach i głowach), będzie mógł podjąć śmiałe pomysły dla przyszłości związku.
  Czy Komisja Statutowa wybrana przez członków ZG z poprzedniej kadencji została formalnie zamknięta (odwołana/ skreślona)?
  Jeśli jeszcze działa to zapewne głęboko w tunelach zasypanych na Dolnym Śląsku. Na najbliższym posiedzeniu członkowie ZG powinni podjąć decyzję o zakończeniu prac dotychczasowej Komisji. Jednak ZG jest obszernym i mało ruchliwym gronem. Zanim dojrzeje do decyzji o kształcie nowej komisji upłynie dużo wody w Wiśle. W międzyczasie prezydialny Zespół ds Statutu zdąży przygotować swoje propozycje nawet konkurecyjne do pomysłów Komisji. Szeroka dyskusja nad nowym statutem jest wielce wskazana.


A co Ci przeszkadza, zeby taki zespol zebrac? Jesli Wasz statut bedzie mial sens, nie sadze, zeby nie byl wziety pod uwage.

To co prezentujesz to klasyczne weźmy się i zróbcie.


  PRZEJDŹ NA FORUM