HAM RADIO - Friedrichshafen 2016
relacje foto - video
Wlasciwie, to nie powinno mnie to obchodzic, ale pozwole sobie naskrobac pare zdan w tym temacie.

Czy ktos moze sie zastanowil, ze w skromnym budzecie PZK nie wystarcza funduszy na takie wypasione dekoracje, a te dekoracje i gadzety jeszcze musza zostac przetransportowane do Friedrichshafen, nie wystarczy na nich napisanie adresu i naklejenie znaczka, to sa ogromne koszty i zaangazowanie ludzi dobrej woli. Znajac zycie jak by wyasygnowano na ten wyjazd za duzo srodkow, to niewatpliwie znalezli by sie tu znawcy, ktorzy by podnosili lament, ze PZK wyrzuca kase na zbedne imprezy. A na Friedrichshafen rok sie nie konczy i sa jeszcze inne wazne wydatki.

A co do zaangazowania i poswiecenia swego czasu przez kol. Adama SP6EBK , moge tylko dodac, ze jego pracowitosc i poswiecenie zasluguja na wielki szacunek i uznanie, ja sam nie robilem zdjec, ale dzieki Adamowi moge sobie poogladac i powspominac i nawet przeslac linka do moich kolegow.
Szacunek dla Adama i wszystkich zaangazowanych i nie krytykujacych.

Jesli komus jest tych zdjec zbyt wiele, to przeciez nie musi ich ogladac, albo niech sobie je sciagnie i pooglada jak bedzie na emeryturze. zawstydzony

Co do picia alkoholu, to mozna poogladac te zdjecia i te z roku ubieglego i bedzie oczywiste, ze nikt na stoisku PZK nie zostal alkoholikiem, a czestowano na prawie wszystkich stoiskach roznymi specjalami i trunkami. Dzieci tam widac b. malo, wiec i mozna przyjac, ze zagrozenia dla dzieci i mlodziezy tez nie bylo. Impreza raczej typowo meska ( nie obrazajac nielicznych kobiet, ktore tez tam byly)i trudno, by serwowano jogurty i Princepolo.aniołek

Pozdrawiam wszystkich, tych krytykujacych tez.

73! Johann

PRZEJD NA FORUM