HAM RADIO - Friedrichshafen 2016
relacje foto - video
  SP5WA pisze:

  Hola, coś tu nie pasuje. Po kolei.
  Nieco wcześniej SP2LIG zamieścił swoją ramkę z cytatem ale tekst w niej pochodzi od sq9wtf.

   SP2LIG pisze:   ......... Wyciągasz z tyłka czyjąś bezczynność na poparcie swojego braku racji. Typowe. To samo w odpowiedzi do Bogdana - skąd ty kdiabeła wiesz co kto robi, kim ty jesteś, żeby zarzucać komuś że nic nie robi? Czy wszyscy krótkofalowcy są w twoim postrzeganiu pod karą zostania przez ciebie określonymi mianem lenia zobowiązani do wycieczki na Hamradio.........?  Czy to jest już plagiat czy kolejna kaszana?
  W pierwszym przypadku sq9wtf może upomnieć się o prawa autorskie. W drugim obrońca bałaganu fotkowego sam wyprawia bałagan edytorski.
  A może prościej: Grzesiu, przejdź się na plażę w Gdyni i wymocz sobie nogi w słonej wodzie. Taki balsam wpływa kojąco na forumowe nerwacje a i grzeczniejszy będziesz.

SP5WA.

Bogdan, nie pasuje i to bardzo. Niby dlaczego i w jakim celu przypisujesz mi cudzy post którego nie jestem autorem ???????? Dlaczego ten badziewski tekst firmujesz moim znakiem ?????? Mało tego to jeszcze posadzasz mnie o plagiat, totalnie ośmieszasz się.
Jeżeli powyższego nie rozumiesz to zwróć się do swojej nieudolnej papugi z prośbą o wyjaśnienie. Czy trafiłeś w moich postach na takie prostackie słownictwo ??????

Co do plaży i słonej wody to póki co mam ją w nadmiarze ale zapewne Tobie takie wymoczenie totalnie by pomogło byłoby zdecydowanie mniej Twoich złośliwości(przejrzyj swoje wcześniejsze posty). Wskaż mi w którym miejscu naruszyłem ogólnie przyjęte zasady społecznego współżycia ze masz czelność wytknąć mi niegrzeczność ??????
________________
Greg SP2LIG

P.S. Jeżeli chcesz kontynuować temat to proszę na priv.  PRZEJDŹ NA FORUM