KH6BB ,Tommy vk2ir working in the USS MISSOURI station
KH6BB USS Missouri Radio Room
    SP5WA pisze:

........A w Gdyni - "nie da się"? ... Czyżby?
    Klub SP2PMW ma w nazwie "Koło Krótkofalowców "BŁYSKAWICA" Klubu 3. Flotylli Okrętów" ale klubowicze nie byli w stanie przygotować się do pracy z burty okrętu. Wielka szkoda........

......... W przypadku zakazu wejścia na burtę sądzę, że nie będzie nadużyciem jeśli stacja terenowa będzie nadawać z tego samego nabrzeża w pobliżu muzeum.

Wielką szkodą jest to że inni koledzy czytając te bosmańskie bzdury i totalną nieprawdę mogą wyrobić sobie negatywną opinie o bogu ducha winnych kolegach z klubu SP2PMW z Gdyni.

To jest totalna nieprawda że cyt " w Gdyni - "nie da się" koniec cytatu. W Gdyni da się wszystko, mówiąc zrozumiale dla wszystkich to do tanga trzeba dwojga, myślę że większość kolegów doskonale rozumie to co chcę powiedzieć/przekazać. Czego niestety autor powyższego cytatu nie jest/był w stanie zrozumieć i wypisuje publicznie totalną szkalującą nieprawdę. Czasy w których można było robić wszystko już dawno minęły totalnie bezpowrotnie co niestety nie wszyscy pojmują. Na dzień dzisiejszy trzeba mieć totalnie na wszystko pozwolenie i to z wielu źródeł, dotyczące wojska(MW) szczególnie.

Znam dobrze treść Twoich wręcz nachalnych rozmów telefonicznych i te bzdury które proponowałeś a które mogły ewentualnie uległych kolegów narazić na spore problemy w tym prawne. W drugim akapicie Twojego postu który zacytowałem wręcz namawiasz ich do oszustwa. Zapewne nie zdajesz sobie sprawy lub nie chcesz sobie zadać z tego gdyby wyszło na jaw w świecie że stacja okolicznościowa nie pracuje z pokładu okrętu-muzeum tyko z nabrzeża totalnie poza okrętem. Chyba ideą tej akcji jest QSO z okrętem-muzeum a nie ze stacją znajdującą się poza nim. Ten delikatny szczegół powinien być Tobie dobrze znany.

Na przyszłość nim napiszesz tego typu pomówienie totalnie niewinnych ludzi to minimum trzy razy lub więcej razy zastanów się czy nie narażasz dobrego imienia innych w tym klubu krótkofalarskiego na pomówienie i niewiarygodność. Póki co to Ty jesteś niewiarygodny, bo podajesz w niewybredny sposób totalną nieprawdę.

Jeżeli masz chociaż odrobinę honoru osobistego to przeproś za ten niegodny krótkofalowca Twój czyn kolegów z klubu SP2PMW tu na forum tj tam gdzie ich publicznie pomówiłeś im mocno naraziłeś na szwank sam klub. A kysz.