Witam SP1KP
  SP9GMK pisze:   SP2LIG pisze:

   (...)niebawem wszyscy będą żałowali tej totalnie głupkowatej decyzji o zniesienia okręgów i wprowadzenia totalnego bajzlu znakowego.
   Zapewne niebawem Krzychu będzie zmuszony zmienić sobie znak.(...)


  Ja mam takie pytanie: Niby dlaczego miałby ktokolwiek być zmuszany do zmiany znakupytajnikeh Czyżby jakieś zarządzenie wchodziło nowe w sprawie pozwoleńpytajnik I przede wszystkim kto miałby zmuszać do zmiany pozwoleń radiowych w przedmiocie znaku wywoławczegopytajnik
Wskaż chociaż raz miejsce w którym ja namawiam do zmuszania kogokolwiek do czegokolwiek ????? Co do SP5KP to napisałem o zmianie w totalnie innym kontekście, chyba kumasz o co chodzi. Był jeden znak z sufiksem np.SPxKP a w obecnym bajzlu będzie ich aż 9. Czy o to chodziło ustawodawcy, to właśnie jest totalnie głupie i nikomu do niczego nie potrzebne. Wolnych znaków w bazie jest tyle że swobodnie starczy ich do końca świata albo i o jeden dzień dłużej, nie było żadnej realnej potrzeby robienia tak prymitywnej rewolucji. Można domniemać że to jest efekt działania 5 kolumny. A kysz.
Generalnie stare było zdecydowanie lepsze od nowego, te obecne chore przepisy nadają się tylko do totalnego przekopania.
_______________
Greg SP2LIG  PRZEJDŹ NA FORUM