Z życia PZK.
    sq9wtf pisze:

SP2LIG pisze:

SP9AKI.

Jacek przyjacielu, Twoja wyjątkowo namiętna/gorąca troska o przyszłość PZK(finanse) jest wprost powalająca.
      Jaka to jest wielka szkoda dla ogółu Towarzystwa że nie zostałeś wybranym delegatem albo nawet jego wysokością prezesem.
      Dopiero pokazałbyś jak kieruje się zwykłymi śmiertelnikami a i finanse byłyby na blank pod Twoim bystrym ślipem.
      Wielka szkoda, chyba za cztery lata będę na Ciebie głosował.

Według mnie to chore, że przejmowanie się PZK spotyka się z taką zgryźliwością i sarkazmem z waszej strony.

Nie dziw się SP2LIG tylko umie łajać innych i wytykać że nie członkowie się tym interesują a gdzie on był jak się to wszystko działo pytajnik
Gdzie był Greg jak co rusz inni mówili że dzieje się źle ? a tu na forum łajał nas nie członków którym nawet nie chciano udostępnić to co powinno być jawne i dla wszystkich.
Greg wymyślał nam że za mocno się interesujemy co w pzk i dla czego tak mało członków jest w związku ,najchętniej przyrównał bym go do wioskowego Burka co to za płotu obszczekuje wszystkich a jak wyjdzie za bramę i karzą mu jej pilnować to chowa ogon pod siebie i cisza ,ale tym obraził bym rzeczonego Burka bo to tylko psina o niskim IQ i małym światopoglądzie.Przecież nas Greg to facet i jak mam nadzieję z j....i a nie z tylko z d.....ą do siedzenia.Na pewno za to dostanę bana lub ostrzeżenie tak jak ostatnio, prawdopodobnie to właśnie on mi załatwił ostrzeżenie u admina ale nich tam.
Koledzy krótkofalowcy łączmy się i nie dzielmy na tych i tamtych ,być może za moim przykładem pójdzie jeszcze kilku takich oportunistów jak ja.