Z życia PZK.
  SQ8MXS pisze:

   SP6IX pisze:

   OK zapomniałem że nie jestem prawdziwym krótkofalowcem.


  Grzegorz przeginasz w drugą stronę.

  Walczyliśmy o zmiany na lepsze i te zmiany są wdrażane małymi krokami ale są. Dokumenty pojawiają się na stronie organizacji i są dostępne - o to nam chodziło, a że udostępniamy je swoim członkom to jest to jak najbardziej zrozumiałe. Pisanie, że przez to ktoś nie uważa Cię za krótkofalowca sorry ale dla mnie jest zachowaniem z dziecięcej piaskownicy. Nie bardzo wiem też czego oczekujesz, tym bardziej że streszczenie tego protokołu znajduje się w komunikacie PZK, a sam protokół niewiele od niego odbiega.

  PZK zmienia się wewnętrznie i niektóre zmiany będą widoczne ale wyłącznie dla członków PZK. Dotychczas było tak, że nawet członek PZK g... wiedział na temat swojej organizacji - mam nadzieję, że te czasy mamy już za sobą, obserwuj i jak usłyszysz że rzeczywiście coś się zmieniło i zaczyna być normalnie, przyjaźnie, transparentnie, konkretnie i bez baśniowych "szklanych domów", zaryzykuj te 15 litrów bezołowiowej i wydaj przynajmniej na pół składki .... a nóż Ci się spodoba ....


Nie przeginam wiem że nie wszystko można załatwić od razu i nie oczekiwałem tego. Dlatego czekam być może, dla mnie to wydatek na 60l. gazu jak do tej pory ale to mniejsze ,może ktoś się pokusi i streści to co ważne i zachęcające i nie tajne.Mam wielką nadzieję że będzie normalnie.


  PRZEJDŹ NA FORUM