90 Lat Lwowskiego Klubu Krótkofalowców
Warunki Dyplomu
Mr JPA

Jaki był cel założenia tego wątku?
Czy tylko chodziło o to, by jak napisałeś być pierwszym?
Dla mnie jest to kolejny wątek założony po to, aby pokazać swoją chęć negatywnej oceny działań innych, a nie wnoszący nic pozytywnego.

Po co powracanie do akcji dyplomowej już z powodzeniem zakończonej skoro samemu poza krytykanctwem nic do niej nie dodano? A jednak 200 dyplomów i wielka popularność akcji na pasmach przez 3 miesiące (prawie 5000 QSO w logu SO90LKK, i podobnie w logach innych stacji), wskazują na sukces i konkretne wsparcie dla LKK. Szkoda, że członek honorowy LKK SP9JPA nie wziął w nim udziału i tego nadal nie rozumie.

Nawet SP8MRD - który mnie tu kopsa personalnie kolejny raz bez uzasadnienia -
    oferował korektę językową, ale SP8AUP wcześniej wysłał "regulamin" do redakcji czasopism,
    bez poinformowania o tym członków honorowych.

To jest półprawda. Z uwagi na okres przygotowania do druku ŚR Regulamin został wysłany z drobnymi błędami, które poprawiono publikując 4 wersje językowe na portalu PZK i na 6 profilach głównych stacji akcji dyplomowej - stacji okolicznościowych: SN90LKK, SQ90LKK, SO90LKK, SP90LKK, 3Z90LKK, HF90LKK.

SP9JPA pisze:

I podobnie jest teraz. Skopali taką rocznicę!

I podobnie jak poprzednio kopiesz, wierzgasz, a skutek moze być inny niż wieszczysz, co pokazała polska akcja dyplomowa.

SP9JPA pisze:

Może by ten mądrala MRD zrobił polską wersję całego regulaminu,
    tylko, błagam, bezbłędnie po polsku, bo ja też skopię!
    Siedzi tu 24 godziny na dobę i czepia się wszystkich, którzy coś robią - ja też potrafię personalnie...

A może by tak mądrala JPA, członek honorowy LKK, nie zakładał wątków, by być pierwszy, które szkodzą tylko działaniom Kolegów z Ukrainy z LKK. To jest ich dyplom i Oni biorą za to odpowiedzialność.
Poza tym Wiceprezesem LKK jest Zbyszek SP8AUP i w pierwszej kolejności On może informować, wspierać, co z resztą robi. Informacje o dyplomie ukraińskim docierają do członków LKK od grudnia (ostatnia z 6.05.2016).

SP9JPA pisze:

Do Kolegów z Lwowa nie mam żadnych pretensji.
    Niech sobie robią taki regulamin, jak im się podoba.

Jasne nie masz, a ten wątek i tekst o skopaniu rocznicy napisał krasnoludek.

Reasumując: byłbym wdzięczny, gdyby WaćPan konstruktywnie wspierał niż tworzył destrukcyjne wątki. aniołek

PS Nie "siedzę tu 24 godziny na dobę", nie mam na to czasu i takiej potrzeby...8)