Trochę promocji krótkofalarstwa.
Witam,

Z tym to się całkowicie mylisz:

..ponieważ jeśli Ja cokolwiek opiniuję to zaraz znajduję rozwiązanie a osoba krytykująca tylko wylicza błędy. Warto czytać teksty innych ze zrozumieniem.

SQ9MDD pisze:

Czy pomyślałeś o specyfice przyswajania informacji w trakcie porannego obrabiania prasówki przez moje pokolenie, w pracy przy kawie, na smartfonie w korku, kolejce dojazdowej czy tramwaju? Może wtedy łatwiej było by Ci zrozumieć dlaczego zastosowałem takie a nie inne uproszczenia i dlaczego tekst ten miał tylko tyle słów.

Pomyślałem ale przyswajanie Twojego artykułu przez facetów 40+ na stronie "FACETPO40.pl" nie jest możliwe na smartfonie w korku, kolejce dojazdowej czy w tramwaju ponieważ owa strona nie posiada wersji mobilnej a więc trzeba się strasznie namęczyć by w tłumie ludzi znajdujących się w pojeździe odczytać ten tekst.

Jeśli nie wiesz o czym mówię to polecam ci wejść do zatłoczonego metra (mieszkasz przecież w Warszawie), złapać się uchwytu i spróbować odczytać poniższą zawartość którą przedstawiam taką, jaką widać właśnie na smartfonie.

Patrząc na ten tekst z kilku..kilkudziesięciu cm, często mając założone okulary (przyp.: coraz więcej osób w wieku 40+ ma już coraz gorszy wzrok) to zlewa się on w jedną całość.

Szkoda, że autor strony "FACETPO40.pl" nie pomyślał o wersji mobilnej swojej witryny zwłaszcza, że osoby 40+ potrzebują już trochę większej czcionki do czytania tekstu niż młodsze pokolenie.

SQ9MDD pisze:

..przyjmijmy dla lepszego zdrowia że ani Ty ani ja nie mamy absolutnej racji, a może w jakimś zespole roboczym kiedyś będziemy razem pracować nad czymś pożytecznym dla krótkofalarstwa, związku, klubu.

Czego Tobie i sobie życzę.

Ja myślę Ryszardzie, że Ty wcale nie potrafisz przyjąć na klatę opinii innej (niż reszta osób) o swoim artykule promującym krótkofalarstwo dlatego łatwiej jest ci stwierdzić, że ktoś nie ma racji.

W taki sposób praca razem nad czymś pożytecznym (np. promocja krótkofalarstwa) nie ma sensu ponieważ jeśli przedstawiłbym inny punkt widzenia to zaraz stwierdzałbyś, że jest to negatywna krytyka która nie wniesie nic pożytecznego do naszej wspólnej pracy.

ps.
Tak na marginesie Ryszardzie,

Mimo, że na stronie "PZK.INFO.PL" którą poleciłeś na zakończenie swojego artykułu, znalazłem stary (z 2015) harmonogram sesji egzaminacyjnych http://www.pzk.info.pl/viewpage.php?page_id=18 , to nadal nie został on zaktualizowany - szkoda..