Dostęp do informacji publicznej w PZK.
Transparentność dla przysłowiowego Kowalskiego.
    SP2LIG pisze:

Swoje zdanie dotyczące wszelkich nieprawidłowości już wielokrotnie tutaj na tym forum prezentowałem i z którego nie wycofuje się, wiec dlaczego wiecznie czepiacie się ?????

Mnie Admin za szkodzenie Związkowi z tego forum póki co nie usunął a co poniektórych nawiedzonych gorących przeciwników PZK tak. Pytanie, czy robię zle że nie dałem się ogłupić ich nienawiścią do PZK ?
    Czy mogę mieć swoje zdanie które totalnie nikomu ani niczemu nie szkodzi ?????????

Forum jest totalnie demokratyczne i otwarte na wszelkie inne orientacje, czy to tak ciężko jest zrozumieć.

Greg, jesteś w błędzie uważając, że osoby mające wątpliwości i wymagające wyjaśnień to szaleńcy ziejący nienawiścią. Przynajmniej w przypadku mojej osoby jest to diagnoza nietrafiona. Personalnie to mam sprawę tylko do jednego listonosza z ZG, ale ponieważ nie ma on dla mnie zdolności honorowych, to nawet nie pofatyguje się, by mu dać w twarz.
Inne działania wynikają z troski o organizację, a nie z chęci jej uwalenia. Chociaż coraz częściej przechodzi mi przez głowę myśl, że najlepiej było by zaorać to poletko i obsiać na nowo.
Masz oczywiście prawo do swojego zdania, proszę jednak byś powstrzymał się z oceną innych. Ci inni, podobnie jak ty, mają prawo do swojej opinii. Ich zdanie nie wynika z ogłupienia, a być może z większej wiedzy o sytuacji w Związku.