Dostęp do informacji publicznej w PZK.
Transparentność dla przysłowiowego Kowalskiego.
    sp9aki pisze:

SP2LIG pisze:

SP9AKI.

Jacek, sorry ale nie ten poziom dyskusji. Ja do Ciebie po imieniu a Ty dalej jesteś uparty lub totalny brak podstaw kultury osobistej i dobrego wychowania.

Już raz pisałeś ten cytowany tekst.
    Na chwilę zapomnij o braku oczekiwanych przez Ciebie konwenansów i po prostu odpowiedz na to proste pytanie.
    Gra idzie o daleko ważniejsze sprawy niż sprawa mojej kindersztuby.

Mimo Twojego totalnego braku obycia odpowiem Tobie tak na zadane pytanie tj cyt "odpowiedz publicznie na proste pytanie.
Czy uważasz, że polityka informacyjna w naszym PZK jest prawidłowa?" koniec cytatu.

Odpowiadam publicznie że polityka informacyjna w naszym PZK jest dla mnie zadawalająca, uważam że jest prawdopodobne prawidłowa. Wszystko co mnie interesuje jest dla mnie dostępne na stronie PZK jak i na forum PZK. Nie mam problemu z wejściem na stronę jak i na forum.

Nigdy nie byłem zainteresowany tym czym Ty jesteś lub ci co wyznawają tą samą wirtualną teorią co i Ty wyznajesz np. R-140 i inne podobne bzdety tutaj nie wymienione.
Myślę że zostałeś usatysfakcjonowany i już do mnie więcej w tej formie nie zwracaj się.
Działaj tak aktywnie i w pocie czoła na dobrą rzecz PZK na zjezdzie jak aktywnie i w pocie czoła usiłujesz zaszkodzić PZK tu na tym forum.

Gorąco i namiętnie pozdrawiam Ciebie drogi przyjacielu Jacku.