Reakatywacja na Czarnym Lądzie!!!
Armand, oczywiście, że zacytowane przez Ciebie punkty pokrywają się z ogólnymi zasadami szkolenia krótkofalarstwa. Przecież tego właśnie dotyczą: krótkofalarstwa. RR to jest pomysł na szkolenia dzieci. Konspekt może być wykorzystywany, dowolnie modyfikowany, dostosowywany do potrzeb chwili. Jeśli wykładowcy prowadzący zajęcia non profit uznają, że szyld RR jest godny tego, by się nim posłużyli, mogą to zrobić.
Powinni to zrobić, jeśli wykorzystają większą część planu zajęć, bo jak słusznie zauważyłeś, jest to jakaś wartość intelektualna autorów.
Nie zgadzamy się na posługiwanie się marką RR w momencie, gdy zajęcia są prowadzone w celach komercyjnych, lub gdy wykładowca pobiera za to gażę. Marką, bo nikomu nie zabronimy wykonywać doświadczenie Orsteda czy pokazania historii telegrafu bez drutu.

Tak: RR, Reaktywacja, Radio Reaktywacja to to samo.