Łamiąca wiadomość! Wrogowie, systemu uciszeni!

WTF!
    A mnie trochę martwi, gdy młody, dorosły już człowiek, pisze na forum publicznym takie teksty.

Nikt Ci nie każe czytać i pisać w ten sposób o swoich problemach z wiarą - "w jakiekolwiek zmiany".

Przeciwnie. każesz mi czytać swoją niezwiązaną z tematem wątku wymianę zdań z ENO pisząc w wątku, który zupełnie z innego powodu subskrybuję. Dlatego zaleciłem priv.

sp8mrd pisze:

To w takim razie może, jak to napisałeś "Idź na siebie smarkać gdzieś indziej"?

Gdzie cię osmarkałem? Zaleciłem sprywatyzowanie korespondencji.

sp8mrd pisze:

Albo idź "bawić się w jakieś pieprzone wojenki, insynuacje i zachowuj się jak dzieci w przedszkolu" - poza publicznym forum.
    Prawda, że czyta się to jak tekst kogoś, kto ma jakiś problem z akceptacją innych poglądów?
    Czyżbym się mylił?

Tak. Bo gdzie w tym wątku widzisz z mojej strony jakąś insynuację lub rozpętywanie wojenek? Ale tak. W wątku o chorej uchwale uprawiasz zwyczajny offtop. I ja nie akceptuję tego. I tam, gdzie plecy kończą swą szlachetną nazwę mam waszą kłótnię. Nie chcę jej tutaj. Chcę, żebyście to roztrząsali w korespondencji prywatnej.

sp8mrd pisze:

Jak widzisz życie nie jest tak proste jakby mogło Ci się wydawać...

Kończą ci się argumenty, bo piszesz jak ELA. Argumentum ad wiekum jest passe i oznacza, że nie masz więcej do powiedzenia na obronę swojego zachowania.

sp8mrd pisze:

PS Twoje rady są nietrafione - jestem abstynentem od urodzenia i nie używam siły, choć nie jestem pacyfistą. bardzo szczęśliwy

Przeczytaj choć raz coś ze zrozumieniem i zauważ, że dałem TRZY opcje. oddzielone słowem ALBO. Czyli sobie wybierz.
No chyba, że nie czujesz się na siłach do trzeciego - "albo porozmawiać po ludzku". Czujesz się?