Komisja finansowa ZG PZK.
Piotrusiu, nie pisz mi jak się ludzie dzisiaj uczą, bo nie o tym piszemy. Piszemy o debilnie wydawanych pieniądzach, a dokładniej o braku pozytywnych efektów ich wydawania. I nie wciskaj mi bajek o kursach w POP ;-) bo się POPłaczę.

Weźmy na przykład pierwsze z brzegu sprawozdanie z Hamradio 2013. (takie akurat wpadło mi w ręce)
Najpierw było otwarcie i wręczyliśmy medaliki i tabliczki.
potem też było pięknie.
Paweł wziął udział w spotkaniach (UWAGA!!!):
1. „Działania promocyjne w środowiskach lokalnych”
2. „Program edukacyjny dla nauczycieli”
3. Spotkanie koordynatorów ds. młodziey reprezentujcych stowarzyszenia członkowskie

Szczegóły możecie sobie przeczytać w sprawozdaniu.
Było pięknie, kolorowo, dziewczynki w strojach krakowskich z paszportami...

I co z tego - i nic z tego.
Co roku tak jest. Paweł pisze kolejne sprawozdanie, którego prawdopodobnie poza mną i jeszcze trzema idiotami jak ja - nikt nie czyta - ale nic więcej. Sprawozdania są super.

Najbardziej zabawne w tym wszystkim jest to, że tematyka poruszona w 2013 roku jest niezwykle ciekawa i w zasadzie w 100% pokrywała się z tematyką poruszaną w czasie "szkoleniowych" paneli w Burzeninie i Międzylesiu
Zarówno kwestia Promocji jak i szkolenia - zarówno szkolących jak i adeptów.
Czy wy myślicie, że ktoś z PZK się zająknął jakoby posiadał wiedzę? nieee, bo nikt nawet nie przeczytał gdzie był Paweł. ;-)
Polecam lekturę. Znajdę pozostałe, to wam podeślę.

MAc
mrn

Piotrek, jak coś piszę, to zwykle mam na to kwity... Im mnie ktoś ostrzej napada tym ostrzejsze muszę wyciągać... sorry