Komisja finansowa ZG PZK.
    sp8mrd pisze:

Tym razem "to ja pytam PO CO" piszesz bzdury i obrażasz tych, którzy za własne pieniądze pojechali i aktywnie reprezentowali PZK w rozmowach, panelach dyskusyjnych, itp.

Ja nie mam nic do tych, którzy pojechali za SWOJE pieniądze.
Mnie chodzi o tych, którzy pojechali za MOJE - i o efekty ich pracy przekładające się na korzyści dla Związku i Członków.
A efekty są mizerne.
Zresztą to tylko był jeden z przykładów. Już wiem o papierach PZK na WikiLeaks, więc zapewne będę się mógł do nich odnieść precyzyjniej
Nie merdaj zatem Piotrze w wątku.

Wracając zatem do Hamradio
Każdy kto chce może odnaleźć pisane przez Pawła SP7TEV sprawozdania z F.
Kolega odwiedził wykłady, posłuchał, napisał i tyle. Papier jest cierpliwy
Zresztą jak będę miał ochotę to ich poszukam a może nawet "z-RE-publikuję"

sp8mrd pisze:

I nie rozbawiaj mnie kolejny raz powielaniem nieprawdziwych informacji, że "jedyni, którzy realnie robią szkolenia w SP to Reaktywacja i Ryjek/HS".

Oj nie zarzucaj mi Piotrek zbyt łatwo kłamstwa... Pisząc "realnie" piszę o skali i systematyczności.
Ja oczywiście wiem, że Waldek we Wrocławiu dołączył do tej zacnej grupy.

Ale skoro z taką pewnością piszesz o szkoleniach w PZK, to na pewno możesz przedstawić jakiś PZKowski ośrodek z takimi rezultatami. Ja twierdzę, że takowe nie istnieją.

MAc
mrn