Komisja finansowa ZG PZK.
    sp9mrn pisze:

Pieniądze są po to, żeby je wydawać, to oczywiste.
    Ale jeżeli (przykładowo) Koledzy jadą za WASZE pieniądze na Hamradio do Friedrichs.. - tfu...przez gardło nie przechodzi - i jedynym efektem jest napisane przez TEV sprawozdanie, to ja pytam PO CO?
    Jaką korzyść ma członek ;-) ? Jaką korzyść ma Związek? Co z tego, że Paweł był na 5 wykładach o młodzieży i dzieciach, skoro jedyni, którzy realnie robią szkolenia w SP to Reaktywacja i Ryjek/HS - którzy są poza PZK?
    Ergo - kasę na wyjazd wydano debilnie, bo nie ma efektów - oprócz fotki z gorzałą.

MAc
    mrn

MAc, napisz jakiej miary użyłeś, by napisać takie bzdury?
Byłeś tam, rozmawiałeś z setkami osób, które były na stoisku PZK, porównałeś z innymi organizacjami?
Napisz też proszę kto jechał "za WASZE pieniądze" i ile z kasy PZK na to poszło?
Tym razem "to ja pytam PO CO" piszesz bzdury i obrażasz tych, którzy za własne pieniądze pojechali i aktywnie reprezentowali PZK w rozmowach, panelach dyskusyjnych, itp.
Według tego, co napisałeś można wyciągnąć wniosek, że lepiej nie jechać, nie reprezentować PZK, bo znajda się tacy jak Ty, którzy zapytają PO CO?
A jak nie będzie reprezentacji, to wtedy zapytasz Ty i kilku innych: czemu nie było PZK?

I nie rozbawiaj mnie kolejny raz powielaniem nieprawdziwych informacji, że "jedyni, którzy realnie robią szkolenia w SP to Reaktywacja i Ryjek/HS".
Jako wieloletni Prezes OT-50 PZK i ze znacznie dłuższy stażem członek PZK, wiesz chyba jak dotrzeć do prawdziwych informacji o wielu innych kursach co roku organizowanych w SP.