Komisja finansowa ZG PZK.
    spike_sp9nj pisze:

UXY, a Ciebie nie interesują żadne rzeczy na temat piniędzy które mógłbyś dostać na ATV w PDFie, a nie dostaniesz, bo machloje takie że głowa boli?

Andrzej zdaje się nie rozumieć, że tak jak nie przepijam jego 20zł które płaci jako składkę oddziałową, tak samo Komisja Finansów stara się doprowadzić do sytuacji, w której 90 zł składki "centralnej" nie jest marnowane.
Głupio marnowane.
Bez sensu i bez efektów.

Pieniądze są po to, żeby je wydawać, to oczywiste.
Ale jeżeli (przykładowo) Koledzy jadą za WASZE pieniądze na Hamradio do Friedrichs.. - tfu...przez gardło nie przechodzi - i jedynym efektem jest napisane przez TEV sprawozdanie, to ja pytam PO CO?
Jaką korzyść ma członek ;-) ? Jaką korzyść ma Związek? Co z tego, że Paweł był na 5 wykładach o młodzieży i dzieciach, skoro jedyni, którzy realnie robią szkolenia w SP to Reaktywacja i Ryjek/HS - którzy są poza PZK?
Ergo - kasę na wyjazd wydano debilnie, bo nie ma efektów - oprócz fotki z gorzałą.

To w tym rzecz - wydawanie kasy Z SENSEM. Z GŁOWĄ...
Nie atak na PZK.
Bo Komisja jest częścią PZK.

Zapytajcie kto się jej najbardziej boi.

MAc
mrn