Łamiąca wiadomość! Wrogowie, systemu uciszeni!

Podobnie jak VSS też jestem zdegustowany, więc troszkę "uderzę w dzwon sumień".
Poziom poklepywania się, wzajemnego kadzenia sobie, brak szacunku dla innych... są tak budujące, że płakać można. zawstydzony
Tytułowe "łamiące wiadomości" znalazły tu odbicie w tekstach i koszulkach "wrogów systemu".
A tytułowe "uciszenie" przydałoby się autorowi tych wpisów:
    SP6OUJ. pisze:

(...) Był nawet taki temat na PKI o kampanii wyborczej (zapewne na wniosek marudy albo Grega zamknięty, lecz chętnych na stołki nie było. Osobiście tez mam to teraz w d..e, bo miałem swój czas na działanie w PZK i już do tego tematu nie wrócę. Wypaliłem się w tym temacie i tyle. Też i byłem w zarządzie, w komisji, gościem na Zjeździe. To mi wystarczy. teraz mam inne zainteresowania i priorytety.
    Namawiam MRNa, ENO i innych do działania. Wystrzegaj się natomiast marud, bo pamiętaj- lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć.

Chwalipięta wyznaje, że "miał czas na działanie" i co z tego wynikło "wypalił się i tyle".
Pominął to, co w innym wątku pisał niedawno o swoich działaniach przeciw PZK, o wieloletnich bzdurach pisanych na temat Prezydium i ZG PZK na różnych forach (będąc za to wielokrotnie usuwany).
Zapewne dlatego, że teraz ma "inne zainteresowania i priorytety" o czym wyznaje niżej. zdziwiony

SP6OUJ. pisze:

Marku SP5LS,
    jak chodziłem do szkoły średniej, był to rok 1981, to byłem szykanowany za to, że przynosiłem do szkoły gazetki z 2 obiegu. Jak na pierwsze półrocze "wisiałem" w gablocie jako jeden z najlepszych uczniów w szkole, to już na drugie ledwo co skończyłem klasę. Wmawiano mi, że tacy jak ja chcą władzy, zmiany ustroju, że to PZPR ma mandat na rządzenie, a tacy jak ja, którzy nie chcą składać kwiatów pod pomnikiem armii radzieckiej, co nie chodzą na pochód 1-majowy, to zakała i wichrzyciele. Wszystko po latach się zmieniło. Może nie tak jak bym chciał, ale zmieniło się.
    Wierzę, że i w PZK się tez zmieni. Wierzę, że animator gifów dostanie kopa, że nie będzie wiedział gdzie się zatrzymać. Wierzę, że leśne dziadki wreszcie ustąpią lub wymrą, bo taka jest kolej rzeczy. Kiedyś przygotowywałem statystykę wieku w PZK, która jak inne dokumenty trafiła do szuflady najemnika z Bydgoszczy. Może warto ją wyjąć i zrobić powtórna analizę, bo błąd statystyczny mógł być niewielki.
    Wierzę, że niedługo przyjdą zmiany na lepsze i czy się komuś zatyka usta czy nie.

Chwalipięta lubi się chwalić, więc jako mgr historii pisze o sobie historyczne historie jak to: "wisiał" w gablocie jako jeden z najlepszych uczniów w szkole... i mówiono o "takich jak on" "zakała i wichrzyciele".

Podobno "wszystko po latach się zmieniło. Może nie tak jak by chciał, ale zmieniło się."
Tak, lata mijają, sytuacja historyczna też, a jednak nie wszystko się zmieniło - skojarzenia można mieć podobne, zwłaszcza czytając o "leśnych dziadkach, którzy wreszcie ustąpią lub wymrą", "najemniku z Bydgoszczy" i autorze, który "Osobiście tez mam to teraz w d..e"...poruszony

Wierzę, że przyjdzie taki czas, gdy chwalipięta i mu podobni "wypala się" całkowicie, znikną z naszego środowiska, "bo taka jest kolej rzeczy." zakręcony

Kabaret trwa...aniołek