Łamiąca wiadomość! Wrogowie, systemu uciszeni!
Marku SP5LS,
jak chodziłem do szkoły średniej, był to rok 1981, to byłem szykanowany za to, że przynosiłem do szkoły gazetki z 2 obiegu. Jak na pierwsze półrocze "wisiałem" w gablocie jako jeden z najlepszych uczniów w szkole, to już na drugie ledwo co skończyłem klasę. Wmawiano mi, że tacy jak ja chcą władzy, zmiany ustroju, że to PZPR ma mandat na rządzenie, a tacy jak ja, którzy nie chcą składać kwiatów pod pomnikiem armii radzieckiej, co nie chodzą na pochód 1-majowy, to zakała i wichrzyciele. Wszystko po latach się zmieniło. Może nie tak jak bym chciał, ale zmieniło się.
Wierzę, że i w PZK się tez zmieni. Wierzę, że animator gifów dostanie kopa, że nie będzie wiedział gdzie się zatrzymać. Wierzę, że leśne dziadki wreszcie ustąpią lub wymrą, bo taka jest kolej rzeczy. Kiedyś przygotowywałem statystykę wieku w PZK, która jak inne dokumenty trafiła do szuflady najemnika z Bydgoszczy. Może warto ją wyjąć i zrobić powtórna analizę, bo błąd statystyczny mógł być niewielki.
Wierzę, że niedługo przyjdą zmiany na lepsze i czy się komuś zatyka usta czy nie.