Łamiąca wiadomość! Wrogowie, systemu uciszeni!
  spike_sp9nj pisze:

  @OUJ, jeśli o mnie chodzi, z mojego punktu widzenia i w temacie mnie interesującym - spoko jest.
  Nie liczą się szable, ja swój program przedstawię zawczasu, a dyskusję podjąłem już jakiś czas temu.
  Jeśli nie dostanę głosów, przynajmniej będzie wiadomo, czego oddziały i członkowie PZK nie chcą, bo będę to miał napisane. No przecież nie mam zamiaru robić czegoś wbrew większości. Tylko oddziały będą wreszcie wiedziały czego nie chciały, nie tak jak dotychczas, że w sumie nikt nie wie na kogo i jakie pomysły głosuje - bo w takim wypadku faktycznie lepiej głosować na coś co się zna. A moje pomysły i tak będzie sobie można realizować, jeśli ktoś będzie chciał, tylko będzie nieco trudniej. Za dużo fajnych i chętnych do działąnia krótkofalowców poznałem, żeby się zniechęcać.

  Może MRN teraz by znalazł czas na pisanie programu swojego?
  Bo tak mi smutno bez kontrkandydatów...


Spike SP9NJ,

Wszystko fajnie, cieszy mnie to, że Ty chcesz! Był nawet taki temat na PKI o kampanii wyborczej (zapewne na wniosek marudy albo Grega zamknięty, lecz chętnych na stołki nie było. Osobiście tez mam to teraz w d..e, bo miałem swój czas na działanie w PZK i już do tego tematu nie wrócę. Wypaliłem się w tym temacie i tyle. Też i byłem w zarządzie, w komisji, gościem na Zjeździe. To mi wystarczy. teraz mam inne zainteresowania i priorytety.

Namawiam MRNa, ENO i innych do działania. Wystrzegaj się natomiast marud, bo pamiętaj- lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć.


  PRZEJDŹ NA FORUM