Łamiąca wiadomość! Wrogowie, systemu uciszeni!
    SQ9JXB pisze:

Po co likwidować LD a otwierać nowy kanał na Forum PZK? Ktoś nie miał wglądu na LD a na Forum będzie miał?

Pisze Szanowny Pan tak: "Protestuje się stanowczo przeciwko łamaniu zasad zachowania krótkofalowców w dyskusji." a Wasza dziecinada to co to jest? savoir vivre na najwyższym poziomie?

Dla mnie to błazenada.

A mi to wygląda na sytuację, w której osoba na jakimś stanowisku ma jakieś przedziwne wyobrażenia na temat owego stanowiska, co powoduje, że cała garść osób na szczycie zamiast działać sprawnie i na rzecz środowiska, w którym działają (?), "bawi się" we władzę. Zamiast robić racjonalne rzeczy, stymuluje poczucie własnej wartości, bo przecież "on rządzi". Miałem kiedyś w studenckim kole naukowym takie dwie prezeski, które sprawiały wrażenie, jakby pierwszy raz ktoś dał im taką władzę, jakby w młodszych latach nikt je nie wybrał na przewodniczące klasy. Realizowały się robiąc pierdoły, które miały na celu pokazanie że one są wyżej, a my maluczcy niżej.

I te uchwały i ta dziecinada, to znakomity przykład na to, że władzę mają osoby, które na nią nie zasługują i które marnują potencjał związku.

Mam szczerą nadzieję, że KZD jeśli ma potencjał na wprowadzenie duuuużych zmian, to je wprowadzi.