Łamiąca wiadomość! Wrogowie, systemu uciszeni!
    sp3slu pisze:

Koledzy,

dla mnie Uchwała o usunięciu z tzw. listy dyskusyjnej ZG PZK trzech jej uczestników (z dalszymi zapisami), wyraża symboliczny sprzeciw złym zachowaniom w dyskusjach, nie zaś potępienie w czambuł trzech Delegatów KZD, wyciszenie, czy odebranie im głosu.

Uchwała oprotestowuje przejawy złego stosunku człowieka do człowieka w dyskusji, negatywne epitety, brak okazania szacunku, przenikanie do listy dyskusyjnej władz Polskiego Związku Krótkofalowców obyczajowości delikatnie mówiąc "mało kulturalnej", której w tym nasileniu dawniej nie notowano.
    Wg mnie sprzeciw można uważać za symboliczny, bo w dalszych krokach, dotychczasowa LD, założona przez SP2JMR, będzie miała zostać zamknięta (co dotyczy wszystkich użytkowników), a w jej miejsce już uruchomiono nowy dział na Forum PZK. Wymienieni nie podlegają żadnym sankcjom na nowej platformie komunikacji osób funkcyjnych via Forum PZK. Fizycznie zaś - do teraz żadna blokada, ani likwidacja "starej LD" nie nastąpiła, a Uchwała znajduje się w komputerze protokolanta. Uruchomiono natomiast nowy dział na Forum PZK.
    Nie warto więc podnosić sztucznie, że zamyka się możliwość zabierania głosu Delegatom.
    Ja również zgrzeszyłem nie raz na tym polu i staram się poprawić.

Jurek SP3SLU

Szanowny Panie

Myślę że ten post napisałeś pod wpływem emocji albo zmęczenia i w obronie dziecinady ze strony osób funkcyjnych w PZK.
Wy po prostu nie potraficie ani rozmawiać ani przyjąć krytyki na swoje klaty.
Swego czasu na starym Forum PZK tez była podobna dyskusja o Prezydium ZG PZK i co? Nie mając ŻADNYCH argumentów w dyskusji zamknięto Forum.
Teraz zrobiono jeszcze gorzej bo tak postąpiono z Delegatami na KZD usuwając ich z LD ZG PZK. Dziecinada.

Po co likwidować LD a otwierać nowy kanał na Forum PZK? Ktoś nie miał wglądu na LD a na Forum będzie miał?

Pisze Szanowny Pan tak: "Protestuje się stanowczo przeciwko łamaniu zasad zachowania krótkofalowców w dyskusji." a Wasza dziecinada to co to jest? savoir vivre na najwyższym poziomie?

Dla mnie to błazenada.