Komisja finansowa ZG PZK.
Dobra już LIGowi nie wyciągajcie tego policjantowania na początku, jak się w końcu wyluzował. to "daj głos" to może nieco chamskie, ale takie z przymrużeniem oka przecież... UHW też podobne podśmiechujki sobie czyni, więc na pewno się nie obrazi, jest megalomanem ale nie hipokrytą.

MRN schowaj ten palec i pokazaj mi tego budżeta!

Sam jestem ciekaw jak te pieniądze są rozdzielane, wiem tam na co idą albo sobie wyobrażam. Nie interesuje mnie taka super poprawność tego budżetu, tylko tak mniejwięcej i czy starczy w tym roku na fajny zestaw do ARDF, bo muszę mieć taki na stanie. Z APRSem dla każdego uczestnika najlepiej. I na smartfony dla niemających (chociaż to działka kolegi od organizacji chyba, no ale nikt nie kandyduje na to stanowisko, postaram się to też ogarnąć). Skończą się wycieczki, będziecie sobie gadać przez wideokonferencje, będą oszczędności. No i członkowie ZG będą mogli umieścić służbowe numery telefonów na stronie PZK, wraz z godzinami załatwiania spraw oddziałowych. I niech ja usłyszę potem, że telefonu nie odebrał - jak się komuś nie chce, to obecność z ZG nie jest mandatoryjna.

Kolejne oszczędności to strona PZK, OSEC i inne sprawy programistyczne. Narazie jest to taki prymityw, że chyba oprogramowanie było pisane w latach 90tych na Amidze. Wszystko można zrealizować za pomocą nowoczesnego, darmowego oprogramowania. Tu też widzę oszczędności w obsłudze, bo jest potencjał w młodych członkach PZK, zrobią to lepiej, za darmo, a jeszcze nikt potem nie będzie im zarzucał że nic nie robią. Bo na razie próchno trzyma się mocno, a potem pyta się młodzieży: "a Ty co zrobiłeś, że się w ogóle odzywasz"? A co miała młodzież zrobić - jak nie dość, że beton przyklejony do stołków - to jeszcze nie życzą sobie nawet pomocy? No bo umówmy się, pod względem programistycznym (w tym programowania stron) to SP leży i kwiczy. Od głównej PZK po strony klubów, niektóre strony np. PGA czy SPFF jeszcze jakoś wyglądają i działają... Może czas na funkcyjnego w ZG od spraw cyfryzacji?

Tak, że dawaj budżeta MRN. Ja go poprawię szybciutko, po co mam dwa razy się bawić.


  PRZEJDŹ NA FORUM