Komisja finansowa ZG PZK.
  sq5grd pisze:

  bardzo szczęśliwy kampania w toku
  tylko żeby nie było DOBRA , ZMIANA pan zielony


No ba. "Więcej, lepiej, taniej, weselej".

  sp9mrn pisze:

  ...
  Taki stary leń jak ja powinien być już dawno wyrzucony z prezesowania oddziałem i powinien się na moim miejscu znajdować ktoś młodszy, sprawniejszy, mądrzejszy i bardziej skuteczny.
  ...


Proponowałem Ci to jakieś 2 lata temu, to mówiłeś "nie Spajk nie rób mi tego, nie wyrzucaj mnie, bez tego jestem nikim" - z taką argumentacją nie sposób się było nie zgodzić. To teraz sobie prezesuj i nie marudź. I tak nie masz anteny.

Poza tym Delegaty mnie cisną, żebym Cię namówił na kandydowanie, skoro już budżet masz w małym palcu... ja tylko przekazuję w tajemnicy... i to nie były pojedyncze Delegaty... sam sobie budżet naprawisz i po sprawie! Napisze potem piosenkę o Tobie, "Ballada o Maćko, co Smoka Błędów i Wypaczeń tak pokiereszował, że jajcowie jego w krzakach się walały". O prezesach oddziałów nikt piosenek nie śpiewa, zauważ. Do piachu, przyklepać i cześć pieśni.

Sam wiesz, że stały, zaledwie ~10% coroczny wzrost liczby członków w OT-50ml świadczy o Twojej wybitnej niekompetencji na tym stanowisku, a w Prezydium bym Ci pomógł przecież, jeśli byś sobie nie radził. I na zwalaj, że to ENO tak zaniża wzrost, przecież nikogo już nim nie straszymy od lat (karmiony był w tym tygodniu?).

  SP1AP pisze:

  To gdzie się podziewają nasze składki? lol


A ja wiem gdzie składki idą, te w OT-50ml. Byłoby kiepsko, gdybym tylko ja jako szeregowiec, posiadał taką tajemną wiedzę na temat składek. W sumie nawet się nie trzeba pytać o to, przy różnych robotach samo wychodzi gdzie trzeba coś wyłożyć, raczej Oddział się tym przechwala niż ukrywa. Jak ktoś potrzebuję, to mogę zapytać też jego "siostrę oddziałową" co robi ze składkami. Ja zawsze grzecznie pytam i ludzie z reguły palą się do odpowiedzi, bo fala zbrodni i spór o liczbę ofiar jest im jakoś nie po drodze.

Fajnie się rozkręciło, jatką bym tego nie nazwał niestety, wiedziałem, że to tylko czcze obiecanki.
Ale na dobranockę w sam raz.
Żywy materiał opiniotwórczy zawsze lepszy niż jakieś komunikaty.

Miłej nocy wszystkim!


  PRZEJDŹ NA FORUM