Komisja finansowa ZG PZK.
    canis_lupus pisze:


      sp2lqp pisze:


      4. Skoro według komisji jest tyle nieprawidłowości, a niektóre wyglądają na złamanie prawa (abstrahuję od tego, czy komisja była władna działać, czy nie - według mnie nie), to dlaczego nie ma stosownych zawiadomień do odpowiednich organów?. A może są, tylko nie napisano tego w informacji?

    Wyglądają na złamanie prawa czy nim są? Ja przekonany nie jestem - za słabo się na tym znam. Jeśli Ty jesteś - czemu nie zawiadomiłeś odpowiednich organów? Masz taki sam obowiązek jak członkowie komisji czy komisja.


Czy ja napisałem, że złamano prawo? Nie widziałem dokumentów, na podstawie których Komisja formułuje stwierdzenia. Więc nie jestem przekonany, pewien, itp., itd. Jeżeli czytam, bo komisja pisze, że np. są poważne rozbieżności pomiędzy podstawowymi dokumentami finansowymi Związku, błędy w opisach przelewów PZK - to mogę się zastanawiać czy złamano przepisy. Dlatego pytanie moje, czy są konieczne stosowne kroki prawne bo złamano prawo, czy nie są. Pytanie było, może nie wprost, do członków Komisji i SP9MRN już na nie dał odpowiedź.

Reasumując - nie przypisuj mi wypowiedzi, których ni popełniłem. Gdybym miał pewność, że złamano prawo to bym to napisał, a nie użył stwierdzenia "wyglądają na złamanie prawa. Nie należę do osób, które usłyszały, że ktoś mówił, że gdzieś dzwoni i krzyczy "pali się". Oskarżenia kategoryczne trzeba kierować, gdy dysponuje się dowodami. Praktyka pokazuje, że sporo osób nie mając dowodów, feruje wyroki. Nie tędy droga.

Milej lektury wątku.[/quote]


  PRZEJDŹ NA FORUM