Komisja finansowa ZG PZK.
@LIG: Wcale nie psu na budę, ja mam mnóstwo radości z pisania i czytania tego forum. Jeśli uważasz, że pisanie w pewnych tematach tutaj jest psu na budę, to nie pisz, a nie zabraniaj innym. Co to za policjantowanie? Ja nie piszę w tematach dla mnie nieinteresujących, i często nie czytam, natomiast nie wchodzę na 3/4 tematów pisząc, że to psu na budę i że macie tam nie pisać tylko tu gdzie ja chcę (no czasami tak robię, ale żartem).
I bardzo obecne Prezydium lubię i nic do nich nie mam, nawet napisałem, że kandyduję nie dlatego, żeby kogoś zmienić, tylko żeby porobić coś na co mam pomysły, a po co zabierać się od d...olnej strony, skoro można od głowy. Nawet raz bana zarobiłem, jak jednego "kolegę" - za trolowanie i kłamanie nt. PZK i wizyty w biurze - z błotem zmieszałem okrutnie, bo mnie zdenerwował. Warto było. I też się dziwię, że tak mało kandydatów jest a tyle pomysłów i zdań na forum, w sumie to sam jestem, chyba wygram. No, ale jeszcze sporo czasu. Nie wiem, skąd Twój pomysł, że chcę kąsania PZK. Teraz chcę kąsania Ciebie bo zachowujesz się impertynencko. Ale Ty to nie PZK. Poza tym pokąsanie ENO też byłoby miłe bo jemu to się zawsze należy (sam kąsam go przy każdej okazji). Na złość nie podzieliłem Ci tekstu na akapity.

@1D: Nie. Generalnie z używek otępiających jedynie alkoholu używam, bo jestem bardzo nieśmiały na trzeźwo. Ale nie dzisiaj. Dzisiaj trzeźwo trochę tłuczka popisam, bo im bliżej finiszu tym wolniej idzie.

Ale ogólnie dobrze Wam idzie, tylko LIG tutaj gwiazdorzy (wygląda na to, że nie chce ale musi) i nie daje się innym wykazać. Jak już zostanę jednoosobowym Prezydium (z braku kandydatów), to dla niego powołam Komisję d/s Propagandy i Kierowania Ogniem oczko

A teraz pytanie. Wiadomo kiedy te finanse zostaną naprawione? Bo mam świetny pomysł - bedę potrzebował dużo pieniędzy na sport w tym roku. Jak macie jakąś nadwyżkę, to fru do sportu na ten rok i pozamiatane. Nikt zdrowy na umyśle nie podważy takiego szczytnego celu. A jak są jakieś braki... to lepiej żeby nie było. To przy okazji proszę to zawczasu uwzględnić i mi pokazać, żebym nie musiał poprawiać budżetu. Mam też pomysł na oszczędności - w Makro jest taki smartfon Telefunkena za 300pln, nie jakiś wypas, ale ekran spory, wszystko co trzeba - ma. Na dwie karty nawet jest. Kto z ZG potrzebuje, bo nie ma, niech sobie zakupi takie smartfony, pozwalam, i zacznie się wreszcie komunikować. To też załatwi sprawę zbędnych podróży do Zabrza, potem nauczę was telekonferencje robić grupowe.


  PRZEJDŹ NA FORUM