Spotkanie w Ministerstwie Cyfryzacji 21 marca 2016 roku - KONKURS
nie róbcie z tematu magla
    sp6nic pisze:

    Do OT 50 to zapisują się raczej wszelkiej maści wyrzutki, odszczepieńcy, ludzie mający problemy w innych , swoich poprzednich OT.( oczywiście nie tylko, normalni i porządni też w nim są! ) Taką rolę świadomie podjeliście i OK. Miejsce dla tych "innych" też w ramach PZK powinno być! Jak najbardziej. Co do betonu no to najlepszym przykładem takowego jest własnie jeden z prominentnych członków OT 50. Pewno się domyślasz kto? Od zawsze, przez większość kojarzony własnie z "betonem". Jako jego egzemplarz wzorcowy powinien być wystawiony w Serves. ! Przynajmniej od kilkunastu-dwudziestu lat ! OT 50 "mieszał" ostatnio konsultacjach dotyczących nowego, obowiązujacego już rozporządzenia. No i mamy kwiatki typu SQ6H2O, likwidację okręgów, prefix HF0 dla wszystkich i masę innych 'kwiatków". Rozwalanie sprawnego systemu, funkcjonującego poprawnie od szeregu lat to nie jest nowoczesność i postęp. Tylko rozpierducha!


Oj Mareczek Mareczek...
Po pierwsze wymień mi tych "odszczepieńców" nie jednego tylko co najmniej dwóch ;-) A najlepiej kilku...
Po drugie OT50 istnieje od bodajże 2007 roku (wybacz sklerozę, mogę się mylić o rok). To nie kilkanaście czy dwadzieścia lat tylko dziewięć.Kłamiesz.
Po trzecie - OT50 nie wypowiadało się na temat zmiany systemu znaków na umożliwiający uzyskiwanie znaków typu SQ2H2O - Kłamiesz
Po czwarte - OT 50 nie wypowiadało się na tematHF0 dla wszystkich. Jeżeli przeczytasz wypowiedzi ENO, to będziesz wiedział, że byliśmy za zachowaniem wyjątkowości tego prefixu. Kłamiesz
Po piąte - nie byliśmy za likwidacją okręgów, Kłamiesz. (chociaż osobiście uważam, ze nie ma to większego znaczenia. Na świecie to nie jest problem)

Jak to było? - Boże broń mnie od takich przyjaciół...

73
Mac
mrn


  PRZEJDŹ NA FORUM