Spotkanie w Ministerstwie Cyfryzacji 21 marca 2016 roku - KONKURS
nie róbcie z tematu magla
[quote=sp9eno][quote=sp8mrd]
    sp9eno pisze:

Lista zaproszonych organizacji jest następująca:
    1.Polski Związek Krótkofalowców
    2.Związek Harcerstwa Polskiego
    3.Liga Obrony Kraju
    4.Fundacja OPOR
    5.Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej
    6.Stowarzyszenie Krótkofalowców Pogórza Opawskiego
    7.Stowarzyszenie Krótkofalowców Regionu Łódzkiego
    8.Małopolskie Stowarzyszenie Krótkofalowców
    9.Bałtyckie Stowarzyszenie Krótkofalowców
    10.Stowarzyszenie Centrum Radiokomunikacji Amatorskiej
    11.Stowarzyszenie Klub Turystyczno - Radiowo - Astronomiczny
    12.Stowarzyszenie Elektryków Polskich Odział Wrocław
    13.Stowarzyszenie Miłośników Dalekosiężnych Łączności Radiowych
    14.Stowarzyszenie Miłośników Radiowych Łączności na Falach Ultrakrótkich

Napisałem tam tak:
    Zaproszone oczywiście-tak jak PZK i OPOR - przez Ministerstwo Cyfryzacji.
Tak, Andrzeju:
Zaproszone oczywiście-tak jak PZK i OPOR - przez Ministerstwo Cyfryzacji.
Tego bardzo ważnego szczegółu, jak widać powyżej, poprzednio nie napisałeś - jakby sugerując, że to OPOR zaprosił. Taka gra słów, maleńka manipulacja z pominięciem MC i faworyzacja OPOR. pytajnik
    sp9eno pisze:

Dodam trochę trywializując:MC zapytało OPOR a właściwie PZK i FOPOR kogo by tu jeszcze.
    Nasza organizacja nie podała nikogo a FOPOR podał resztę.
Owa reszta, to także organizacje, które reprezentuje PZK, więc znów cyganisz pisząc, że nikogo:
13.Stowarzyszenie Miłośników Dalekosiężnych Łączności Radiowych
14.Stowarzyszenie Miłośników Radiowych Łączności na Falach Ultrakrótkich.
PZK otrzymało od nich uwagi dotyczące tematyki planowanego spotkania w MC.
...........bardzo szczęśliwy
    sp9eno pisze:

Ja piszę o faktach.Więc jeszcze raz abyś zrozumiał.
    Obaj piszemy o faktach z tą różnicą, że na moje zapytania udzielasz odpowiedzi wymijających.

Prawda jest taka:
1. PZK zaprosiło 8 (słownie osiem) Stowarzyszeń, z którymi ma podpisaną Umowę o współpracy.
2. OPOR może sobie wysyłać zaproszenia do Stowarzyszenia Miłośników Dalekosiężnych Łączności Radiowych i Stowarzyszenia Miłośników Radiowych Łączności na Falach Ultrakrótkich, co nie zmienia faktu, że nie ma takiej potrzeby, bo są one reprezentowane przez PZK (po konsultacjach z nimi).
    sp9eno pisze:

Wszystkie zaproszone podmioty za wyjątkiem PZK i FOPOR zostały zaproszone przez MC na wniosek-propozycję FOPOR

Idziesz w zaparte. W świetle powyższego:
"Jesteś zwyczajny mały kłamczuszek i manipulant, bo podajesz na forum nieprawdziwe informacje."
    sp9eno pisze:

SEP Wrocław też bo do SEP też należą krótkofalowcy.Gdybyś śledził wcześniejsze konsultacje UKE, to SEP Wrocław zawsze tam występował i miał merytoryczne uwagi.
Właśnie dlatego, że śledzę i znam te informacje zapytałem o SEP.
Ci krótkofalowcy to członkowie PZK, więc po co robić wrażenie, że PZK miało zapraszać SEP, a zrobił to OPOR.
OPOR mógł nawet zaprosić 86 Stowarzyszeń wspominanych przez siebie na www, a mamy tylko i aż 14.
    sp9eno pisze:

Wszystkie podane przeze mnie informacje o OPOR i FOPOR zaczerpnąłem ze strony OPOR.Czytać umiesz wiec sobie przeczytaj.
A czytasz informacje ze swojej macierzystej Organizacji?
Ja czytam, a jak czegoś nie wiem, to pytam u źródła. Stąd wiem, że PZK zaprosiło 8 Stowarzyszeń i wiem co w tym temacie zrobiło. Tu masz konkrety (bez głupich komentarzy "tego na stronach OPOR/PZK nie przeczytacie"):
    sp9eno pisze:

Jesteś niemądry i złośliwy demagog- nadal uważam, że współpraca PZK-FOPOR jest niezbędna w interesie całego środowiska. Nadal tez uważam, że PZK powinno stworzyć grupę organizacji pod swoim przewodnictwem.Jak nie rozumiesz dlaczego to mi Cię normalnie szkoda.
Dziękuję za "komplementy" mój Ty złośliwy mądralo od wielu lat zachęcający do współpracy z jednoosobowym OPOR.
Mój serdeńko PZK dawno już stworzył i nadal poszerza grupę organizacji (zajrzyj na portal, jeden z ostatnich news-ów), instytucji, z którymi współpracuje.
Jak tego nie wiesz, to "mi Cię normalnie szkoda" sekretarzu OT-50 PZK, Adminie LD ZG PZK.
A jeśli jednak wiesz, to wygląda, że celowo ten fakt pomijasz pisząc powyższe zdania i preferując OPOR.
    sp9eno pisze:

Nie wieszczę końca PZK, bo z pewnych względów PZK jest niezniszczalne, ale przewiduję upadek znaczenia PZK i marginalizację organizacji jeśli nie zmienimy obecnego kursu.

Dzięki za potwierdzenie tego o czym pisałem. Tak jak powyżej niestety NEGATYWNIE przewidujesz od lat marginalizację i inne katastrofy - zamiast działać pozytywnie, wzmacniać swoją Organizację.
Nasuwa się pytanie na ile przy takich zachowaniach jest on jeszcze Twoja?
    sp9eno pisze:

A ponieważ stężenie betonu marki MRD jest niestety w PZK duże, to czarno widzę.
Betoniku ENO od wielu lat na stanowiskach funkcyjnych w PZK będący - tym zdaniem też potwierdzasz swoje wieloletnie czarnowidztwo, które sprawia, że bardziej troszczysz się o OPOR niż swój Związek.
Jesteś sekretarzem OT-50 PZK, chyba nie OPOR - choć na podstawie tego,co tu piszesz...?!
    sp9eno pisze:

Jesteś zwyczajny mały kłamczuszek i manipulant bo podajesz na forum nieprawdziwe informacje.
    UHW wygrał z ZHP a nie z Chorągwią Stołeczną ZHP.

Masz problem ze zrozumieniem. Czy Chorągiew Stołeczna ZHP nie jest w ZHP?
Dzięki za poinformowanie o tym czytelników forum, bo wygrana z ZHP jeszcze gorzej świadczy o takim działaniu. zdziwionyzakręcony płacze