Spotkanie w Ministerstwie Cyfryzacji 21 marca 2016 roku - KONKURS
nie róbcie z tematu magla
Jak zwykle kilka osób weszło i sprowadziło temat do personalnych wycieczek. To pokazuje, że w prostych pytaniach nawet nie chce się merytorycznie napisać, a przecież pytania były banalnie proste:

    pisze:

    1. ile organizacji wskazało PZK?
    2. ile organizacji wskazała Fundacja OPOR?
    3. jakie organizacje wskazało PZK podaj ich nazwy
    4. jakie organizacje wskazała Fundacja OPOR podaj ich nazwę


sprowadzały się do tego aby wykazać się swoją znajomością obu organizacji i sposobu działania władz tych organizacji. Po komunikacie Sekretariatu ZG PZK NR 11/2016 z dnia 16.03.2016 r. nie dziwię się, że w tym temacie większość poszła drogą personalnych wycieczek. Bo skoro wasza organizacja traktuje spotkania w Ministerstwie Cyfryzacji jako kolejne rundy "...cytat z komunikatu: pkt. 3. II. runda konsultacji w Ministerstwie Cyfryzacji." to nie dziwne, że proste pytania sprawiają członkom organizacji kłopot w odpowiedzi. Widać słabo orientujecie się co robią władze centralne waszej organizacji, a może po prostu nie interesujecie się tym.

Nawet członek Prezydium ZG PZK nie napisał merytorycznie chociaż należało by sądzić, że jako członek takiego gremium ma wiedzę. Niewątpliwie bardzo dużo można wyczytać z pkt 3 komunikatu Sekretariatu ZG PZK NR 11/2016 z dnia 16.03.2016 r.


  PRZEJDŹ NA FORUM