KZD PZK - plotki...
dla wszystkich forumowych trolli... :-)
  sq9wtf pisze:

   SP5ELA pisze:   Tak ZAQ, to jest cała tragedia! To co proponujesz? Pisz śmiało. Może jakieś zawody informatyczne na IRC?


  Jakby canisowi się chciało, to by wyciągnął z loga kanału #hackerspace-krk jak udowadniasz że nie wiesz jak wyciągnąć adres z iframe lub jak zrobić screenshota bardzo szczęśliwy
  Jakby canisowi się chciało, to by powiedział mnóstwo innych kwiatków, których i mi nie chce się wyciągać.
  Jakby canisowi się chciało...

  Ale po co Cię pogrążać? bardzo szczęśliwy

  Zawody? Oglądałbym, a może i brałbym udział. Warunek jest jeden - konkurencje wymyśla osoba spoza grona my i ty.

  Nie trzeba udowadniać, że choćby na tym forum pewnie znalazłoby się conajmniej dziesięciu kolegów, którzy by cie umiejętnościami ścisnęli. I nie byłoby popierdzielonego wymogu do rejestracji z mailem znak@domena. I robiliby to hobbystycznie, pro bono lub za symboliczną "wypłatę", w przerwie na kawę w pracy, gdzie zarządzają systemami 10 i 100 razy większymi od tych PZKowskich.


Młody WTF! Ponieważ na moje pytanie "dlaczego piszecie takie bzdury na PKI" odpowiedziałeś "bo nas to bawi", to tego się trzymajmy. Jak Was bawi, to OK, ja to rozumiem. Ale eliminujecie się z dyskusji. Nie wiem, czy to rozumiesz. Na ustawiczne bzdury szkoda czasu. Weź sobie fajną panienkę i z nią uprawiaj bzdury. Będziesz zdrowszy, psychicznie również. Testu niestety nie przeszliście. Tak to niestety bywa.
Jesteście za słabi psychicznie, nie wytrzymujecie ciśnienia. Po prostu dziś młodzież jest słaba. No, to tyle..

73 ZYGI SP5ELA


  PRZEJDŹ NA FORUM