Spotkanie w Ministerstwie Cyfryzacji 21 marca 2016 roku - KONKURS
nie róbcie z tematu magla
  SP2LIG pisze:

  Wicia, co Ty tym razem knujesz ??????? Zapewne nic dobrego.
  ___________
  Greg SP2LIG


Greg,

A czemu uważasz, że proste pytania i konkretne to od razu knucie?? Masz jakieś fobie??

  sp8mrd pisze:

  Dajcie Mu spokój - chce się znów pochwalić, być lepszy od PZK, to niech sobie pisze, a my się najwyżej pośmiejemy. bardzo szczęśliwy

  PZK - przedstawicieli współpracując z nim Stowarzyszeń (np. PL UKF, SPDXC, OTC, Delta...).
  OPOR - poszedł na maxa i zaprosił wielu niekompetentnych i niepotrzebnych w tym temacie ludzi, co utrudni tylko szanse na jakiekolwiek merytoryczne rozmowy, ustalenia...
  Obym się mylił.

  Miejmy nadzieję, że większość nie przyjedzie, a będą Ci, którzy mają być z racji obowiązku, potrzeby. aniołek


Jak zwykle SP8MRD zacząłeś od nie merytorycznej odpowiedzi i nie mogłeś sobie darować tego, żeby napisać że OPOR to nikt merytoryczny. Zapomniałeś tylko napisać, że twój bliski kolega i członek GKR PZK poprzednie spotkanie nazwał spotkaniem przy kawie nic nie wnoszącym do czegokolwiek.

Dla PZK najlepiej pewno by było aby nikt nie przyjechał po za PZK. To jest to bardzo otwarte myślenie na innych. Dla tego nie wyszło organizowane przez Prezesa PZK spotkanie uzgodnieniowe, nikt z tych współpracujących stowarzyszeń nie palił się do spotkania co więcej nikt na zaproszenie Prezesa PZK nie odpowiedział jedynie to nie kompetentne OPOR odpowiedziało.

Cóż to pokazuje jak ta współpraca wygląda. A tak wogóle jest Piotrze PINOKI co twoja wypowiedź na forum to kłamstwo. Nie czujesz, że każdym swoim słowem pisanym grzeszysz?


  PRZEJDŹ NA FORUM