Kwestia gwiazdek.
Na wuj mi. Ale to inni mają z tym problem nie ja.

Na elce jest motywacja punktowa i to jest super.
Nie będę się zbyt rozwodzić dlaczego bo średnio zorientowany wie po co. To kapitalizm.
Chcesz coś dostać to musisz dać też coś. Ale plewom i leserom to nie pasuje i wiecznie płaczą że nie ma darmo.

Piszesz dużo na forum (czasami pożartujesz) dostajesz nalepkę GURU i po pewnym czasie okazuje się że garstka matołków ma specjalne wymagania od GURU i stroi fochy czasami rzucając inwektywy wesoły Płaskie to gady nie warte uwagi.

Dopasowuję się do miejsca jak każdy rozsądny i kulturalny człowiek (staram się wesoły ) . To forum jest dość rozwiązłe więc pozwalam sobie na więcej luzu. Nie pozwalam sobie na zbytni luz w miejscach bardziej ścisłych jak FO elki i FO SP-HM.

Niech matołki na "rzeczonych" wesoły forach spróbują pofikać jak tu ze swoimi wynurzeniami - zaraz wylecą wesoły