Jak zmienić obowiązujące przepisy - o prezentacji.

Masz rację ale tylko teoretycznie. Forum z założenia ma służyć wymianie myśli, wiedzy i poglądów. Jeśli piszę coś, z czego skorzystać może szersze grono kolegów to czemu miałbym to robić w cztery oczy? Wiedzą należy się dzielić. Jeśli wiem jak robić prezentacje a jak ich nie robić to o tym piszę. Nie wypowiadam się na temat anten mikrofalowych, łączności EME czy innych o których nie mam zielonego pojęcia.
    Widocznie dzielenie się wiedzą nie jest tu mile widziane i jest to raczej miejsce dla kolegów a'la SP9UXY.

Skoro wiesz jak robić prezentację to czemu służył ten twój tekst:

...Panowie, jeśli jedziecie do władz wyższych to się przynajmniej solidnie przygotujcie:

skąd ty wiesz jak się przygotowywali przedstawiciele Fundacji OPOR do spotkania w ministerstwie? To zdanie sugeruje że się nie przygotowywali, a jednak efektem działań tych osób było spotkanie i termin następnych oraz przyjęcie mapy drogowej działań. Ty tego swoim pisaniem na forum nie osiągnąłeś.

i dalej

...Niebieskie napisy na niebieskim tle. No super. na monitorze to może być jeszcze jako tako czytelne. niestety na rzutnikach, z bardzo ograniczoną dynamiką w stosunku do monitorów to może być nieczytelne. Nie róbcie tego więcej. Unikajcie zbyt wielu kolorów, grafik itp.

Wiesz na czym miała być przedstawiana ta prezentacja? nie wiesz więc skąd wiesz że była nieczytelna?

I piszesz "...nie róbcie tego więcej" niby dlaczego bo ty tak uważasz i wszyscy mają ciebie słuchać? GURU jakieś z ciebie czy co?

i dalej piszesz:

Całość niestety sprawia wrażenie odpustowej tandety.

To jest twoja subiektywna ocena inni mogą ją mieć inną.

Więc nie pisz, że chciałeś dzielić się wiedzą bo jesteś śmieszny w tym stwierdzeniu. Bo ocenę tej prezentacji mieli ci którzy z niej skorzystali i np. przedstawiciele organizacji z OPOR. Ty jesteś jedynie jej recenzentem niczym więcej.