Spotkanie szkoleniowe w Międzylesiu - transmisja online
    sp9aki pisze:

sp8mrd pisze:

Witam

Aby temat nie dryfował wrócę do transmisji online ze spotkanie szkoleniowego w Międzylesiu - świetny, bezcenny pomysł i realizacja!
      Gratuluję Organizatorom i Uczestnikom! Kolejny krok do przodu wykonany!

Z przyjemnością obejrzałem cały program, niektóre fragmenty dwukrotnie i będę do tego materiału wracał, bo warto.
      To, co uważam za jedną z największych zalet tego spotkania, to atmosfera - zgoła inna niż w Burzeninie.
      Było przede wszystkim dużo konkretów, a mało wycieczek instytucjonalnych, osobistych, żali jak to jest, a mogłoby być inaczej.

Można by napisać kilka zdań o każdym wystąpieniu, począwszy od Tomka SP5XO, po fragmenty dyskusji oraz relacje z pracy Chłopców na 14 MHz. Jednak to zostawię na inny wpis, jeszcze nie teraz.
      Poczekam na materiał po obróbce i życzliwie skomentuję z dodaniem konstruktywnych przemyśleń.

Jeszcze raz gratuluję i dziękuję za możliwość obejrzenia spotkania.
      Tak trzymać!
      73, Piotr SP8MRD ex SP6MRD, nadal SP22107-OP
      stacja klubowa SP8POP / SO90LKK; dawniej kluby SP6KKE, SP6KGN, SKK AZS SP6KBR WSP w Opolu
      (mąż jednej żony, tato trójki dzieci :-)

"Mężu jednej żony",
    zorganizowałeś przed prawie 4 laty "pierwszą konferencję" pt. "Życiowe pasje w pracy nauczyciela, wykładowcy,
    wychowawcy - krótkofalarstwo w szkole, na uczelni i w środowisku lokalnym"
    .
    Po "pierwszej" można było oczekiwać kolejnej konferencji, co jednak do dzisiaj niestety nie nastąpiło.

Czy możemy spodziewać się kontynuacji Twojego wielkopomnego dzieła, czy już nie będzie następnych (konferencji)?
    Ilu nauczycieli wtedy zaraziłeś pozytywnym bakcylem krótkofalarstwa i ilu z nich wytrwało w tym stanie do teraz?

Mąż jednej żony zapewne więcej nic już nie zorganizuje, bo nie świadczy już pracy w PCEN.
Witać i tam się na nim poznali?
Nie wiem po kiego licha podaje ta informacje o żonie? Może napływ imigrantów powoduje to, że można kogoś nie odróżnić od uchodźcy z Syrii?
W końcu rysy twarzy może podobne?

Fajnie, że tego typu konferencje są organizowane przez RR. Widać chłopaki wiedzą co robią. Tak trzymać.