Spotkanie szkoleniowe w Międzylesiu - transmisja online
Witam

Aby temat nie dryfował wrócę do transmisji online ze spotkanie szkoleniowego w Międzylesiu - świetny, bezcenny pomysł i realizacja!
Gratuluję Organizatorom i Uczestnikom! Kolejny krok do przodu wykonany!

Z przyjemnością obejrzałem cały program, niektóre fragmenty dwukrotnie i będę do tego materiału wracał, bo warto.
To, co uważam za jedną z największych zalet tego spotkania, to atmosfera - zgoła inna niż w Burzeninie.
Było przede wszystkim dużo konkretów, a mało wycieczek instytucjonalnych, osobistych, żali jak to jest, a mogłoby być inaczej.

Można by napisać kilka zdań o każdym wystąpieniu, począwszy od Tomka SP5XO, po fragmenty dyskusji oraz relacje z pracy Chłopców na 14 MHz. Jednak to zostawię na inny wpis, jeszcze nie teraz.
Poczekam na materiał po obróbce i życzliwie skomentuję z dodaniem konstruktywnych przemyśleń.

Jeszcze raz gratuluję i dziękuję za możliwość obejrzenia spotkania.
Tak trzymać! aniołek