Spotkanie szkoleniowe w Międzylesiu - transmisja online
Pooglądałem z zaciekawieniem cały panel. Były jakieś przerwy w przekazie i mam nadzieję, że wiele mi nie uciekło. Dobrze, że pojawiają się nowi ludzie, których wcześniej nie znałem. Zabrakło mi może informacji o prelegentach, bo czasami warto wiedzieć Kto jest Kto. Generalnie wszystko było w porządku. Mimo dużej średniej, zapewne powyżej 50+ jak to powiedział Paweł STS jest szansa, że za 10 lat nowe pokolenie będzie dalej bawiło się w krótkofalarstwo. Wiem jak ciężko pozyskać nowy "narybek" nie pracując w szkole. Potrzeba naprawdę dużo pracy i determinacji. Gdyby nie ta duża odległość, zapewne też bym się tam wybrał, aby podzielić się swoimi doświadczeniami. Myślę, że warto się uzupełniać. Brawo Koledzy, tak trzymać.
Chętnie też was wesprę, gdybyście potrzebowali puchary za zawody, to piszcie do mnie. Pomogę.