Spotkanie szkoleniowe w Międzylesiu - transmisja online
    SP5PDB pisze:

No tak... (a potem było wiele dziwnych zdań)

Hmmm... Witku, ja jestem rozczarowany Twoją postawą. Jak słusznie zauważył Tomek SP5XO na początku swojej prezentacji, motywem przewodnim panelu było: Uczmy się uczyć.
Byłeś na spotkaniu, miałeś okazję podzielić się swoimi doświadczeniami, pomysłami, porażkami i sukcesami. Widzę jednak, że wybrałeś ścieżkę bycia poza tymi 3%, o których wspomniałeś. Szkoda, bo właśnie marnujesz szansę (kolejną) na konsolidację środowiska.
Jeśli zauważyłeś tylko wielogłos i dużo PZK, to najwyraźniej nie zrozumiałeś idei spotkania i wybrałeś się na nie z błędnym nastawieniem. O spotkaniu wiadomo było od dawna i NIC nie stało na przeszkodzie, by dowolna organizacja czy porozumienie organizacji miało w agendzie swój czas.
Mówisz, że RR również podlega krytyce i tu się zgadzamy, tylko że Twoja krytyka nie ma żadnej wartości, póki nie idą za nią konkretne rozwiązania poparte własnym doświadczeniem, własną praktyką. Na stronach organizacji, którą reprezentowałeś również nie znalazłem żadnych materiałów poglądowych. Piszesz wiele dziwnych słów o dalekiej drodze, o efektach itd. My na prawdę nie jesteśmy idiotami i mamy tego pełną świadomość. Tylko że w przeciwieństwie do Ciebie, my te efekty już widzimy. Może dlatego, że nasze doświadczenie odrobinę wykracza poza panel w Międzylesiu. O tym, co się zmieniło mówili i Paweł SQ5STS i Maciek SP9MRN, widać niezbyt dokładnie słuchałeś. Spotkanie w Międzylesiu było kolejnym panelem służącym docelowo stworzeniu skutecznego modelu pozyskiwania i kształcenia nowych krótkofalowców. Kolejnym, czyli ani nie pierwszym, ani nie ostatnim. Z niecierpliwością czekam na Twoje wystąpienie w Burzeninie, bo przecież jako osoba żywo zainteresowana problematyką, nie odmówisz sobie przywileju bycia tam i przyjemności wskazania pozostałym uczestnikom skuteczniejszych sposobów.