Spotkanie szkoleniowe w Międzylesiu - transmisja online
    SP5PDB pisze:

A czy wyszło zarąbiście to się dopiero okaże.

Pierwsze maile dostałem godzinę po wystąpieniu Marcina (po którym krótko uzupełniałem naszą prezentację). Ja to ocenię po swojemu, a ty narzekaj dalej.

SP5PDB pisze:

No to ja się z Tobą założyć, że tylko jakieś 3% obecnych z tego skorzysta, reszta będzie nadal robić to co robią. Bo oni nie przyjechali po wiedzę ale po to aby się właśnie w miły towarzystwie spotkać i pogadać.

Jeśli nie przyjechali po wiedzę, to ich strata, ale jakoś mi się nie widzi, że skoro przyszli dla kolegów, to poszliby na niekrótkofalarskie szkolenie SM. Po prostu mieliby to w dupie, a tak to im coś może zostanie. Np to, że flaszkom sie zdjęć nie robi, a jak się już robi, to się nie wrzuca w internety. Wystarczy, że tyle załapią, a już mamy mniej pod górkę.