Spotkanie szkoleniowe w Międzylesiu - transmisja online
    SP5PDB pisze:

...
    Wybrałem się aby posłuchać, po patrzeć i troszkę mnie to rozczarowało bo nadal nie ma pomysłu aby to środowisko mówiło jednym głosem czyli nie że są ta czy inna organizacja ale że jest tak wiele organizacji które mogą na wzajem się uzupełniać. I wcale ani jedna ani druga z organizacje jest ważniejsza od innych. Ale zobaczymy co dalej.

Kolego, wybrałeś się pod zły adres. Jeśli szukałeś bulwarowych sensacji z przepychanek różnych opcji "politycznych"
w środowisku krótkofalarskim to nie dziwię się, że czujesz się rozczarowany lub zawiedziony.
Nic, nothing, nada, ничего... nie miało miejsca.
Spotkanie szkoleniowe zorganizowała grupa osób zainteresowanych rozwojem radiokomunikacji amatorskiej Radioreaktywacja,
która jest programem non profit i nie związana z istniejącymi organizacjami.
SP5PDB nie przysłało zgłoszenia do udziału w szkoleniu. Nie wiem kto Ty jesteś i nie wnikam. Nikomu identyfikatorów nie przypinaliśmy przy wejściu, ponieważ drzwi na spotkanie w Międzylesiu były otwarte dla każdego. Podobnie pojawili się SP5ELA oraz SQ5GLB.
Program Radioreatywacji jest otwarty i dostępny dla wszystkich. Dokładnie wyjaśnił to Paweł SQ5STS w swoim wystąpieniu.
< Ale zobaczymy co dalej >.... a dalej będzie tak samo.
Robimy swoje i cieszymy się, że jest wielu chętnych do współpracy. Nawet nie przypuszczaliśmy, że nadejdzie 40 zgłoszeń osób chętnych do udziału w spotkaniu.