Remote Ham.com
[quote=SP2LIG][quote=SQ7NSN]
  SP2LIG pisze:

   3z9dx pisze:   .....QRZ.com nie jest wykładnią posiadania licencji i nie ma obowiązku zakładania tam swojego konta ...
  Zgadzam się z Twoją wypowiedzią Kolego w 100%, ale zapewne Ty zgodzisz się z moją że jak dany krótkofalowiec obojętnie czy z SP czy z reszty tego padołu nie ma konta na QRZ COM to dla świata krótkofalarskiego nie istnieje lub jest bardzo wielkim znakiem zapytania, którego inni będą raczej z daleka omijać.
  _____________
  Greg SP2LIG

Greg idąc Twoim tokiem myślenia oznaczało by to, że 30 lat temu krótkofalarstwo nie istniało. Brak qrz.com, hrd, i innej maści informacji o danych korespondenta. Wszyscy w tedy byli wielkim znakiem zapytania ?. Pozdrawiam[/quote]


Aj waj, Michał idąc Twoim tokiem myślenia to wychodzi na to że totalnie zapomniałeś że 30 lat do tyłu nie było takiego wynalazku jak internet czyli nie było QRZ COM'u ale był papierzany call book, directory lub inne podobne wynalazki. Domniemam że wiesz o czym teraz napisałem i że potrafisz kojarzyć pewne epokowe wynalazki, jest również taka możliwość że mogę się mylić.

Wypowiedz moja dotyczyła czasu teraźniejszego a nie przeszłego czyli prehistorii(30 lat temu). Co wspólnego ma moja wypowiedz z Twoja wypowiedzią ???????
___________
Greg SP2LIG[/quote]

Greg zjedz snickers-a . . .jak dobrze się wczytasz w swój post i mój nie będę musiał ci odpowiadać na pytanie co mają wspólnego nasze wypowiedzi. 3 sie


  PRZEJDŹ NA FORUM