Zachowanie niektórych kolegów na przemienniku
Ludzie zastanówcie się czasem co robicie.
    sp6nio pisze:

Tak Szanowny Panie ,właśnie życie takie jest .Ludzie dzielą się na , wysokich i niskich , chudy i grubszy, mężczyzni i kobiety i my tego nie zmienimy . Na niektóre rzeczy nie mamy wpływu. Problem tkwi w czym innym . Każdy człowiek ma inne predyspozycje i nie można porównywać młodego do starszego ,i wymagać to samo od jednego i od drugiego. Tak jak pisałem wcześniej z racji mojego zawodu wiem to z praktyki, tu gdzie pracuję 90% ludzi starych chodzi z pampersami i śpi, niektórzy nie potrafią nawet mówić,czy to jest dyskryminacja. Chyba ,że teraz są takie czasy, i trzydziestolatkowie również tak chodzą . A może w ramach tej tak zwanej równości mężczyźni również będą rodzili jak i kobiety. No a może dzieci do pracy. Nie takie to proste i dlatego nie mówmy o równości wiekowej , to jest obłuda i kłamstwo. Po prostu wiek to też jest jakieś kryterium dla każdego człowieka i przykro, że niektórzy tego nie mogą zrozumieć .
    Zofia

Przepraszam, ale o czym Ty piszesz? Skąd Ci sie nagle jakas dziwna równość wzięła?!

Ja mówię o szacunku, bo o tym była dyskusja. Jeśli starszy człowiek w pampersie nie jest chamem i bucem, przy okazji nie zamordował rodziny i nie zgwałcił połowy przedszkola - tak, zasługuje na mój szacunek. Jak większość ludzi zresztą, niezależnie od tego czy są mężczyznami, kobietami, czarni czy biali starzy czy młodzi.

A ścierwem może być każdy i młody i stary. Więc może nie uzależniajmy szacunku od wieku, bo wiem nie jest kryterium ani wystarczającym ani koniecznym, żeby człowieka darzyć szacunkiem.