Zachowanie niektórych kolegów na przemienniku
Ludzie zastanówcie się czasem co robicie.
,,Pawełek,, gości od czasu do czasu osobników z uszczerbkiem na świadomości lub poważniej zwichrowanych psychicznie . Gdyby to ,,unlis,, ... to jeszcze traktować by można jako wybryk kogoś kto musi się dowartościować...ale są mi znane takie wtręty - ze strony zgorzkniałych krótkofalowców ( mania sprawdzania znaków i wręcz inwigilacyjnego wypytywania , poprawiania poprawności pracy wg uznania ,,starszego,, z doświadczenia itd. ) . Jeśli jest szkolenie ... to pomagajmy jak się da. Wszelkiego rodzaju ,,uwagi,, a raczej miernej moralnie klasy cyniczne zaczepki- niechaj zachowają dla siebie ci którzy je głoszą.
Koledzy szkolący adeptów wkładają ogrom wspanialej pracy ( i są widoczne tego efekty ) , zatem, jeśli ktoś uważa , że trzeba coś poprawić - to, warto włączyć się w program szkolenia innych i dzielić się wiedzą a nie ,,anonimowo,, posyłać zgryzliwe uwagi. Krótkofalowiec to poziom bratniej pomocy a nie emanacja ORMOwskiej mentalności.