Dyplom 90 lecia LKK
    sp8mrd pisze:

Witam

Punkt 12. Regulaminu Dyplomu 90 LAT LWOWSKIEGO KLUBU KRÓTKOFALOWCÓW - „KOLEBKI POLSKIEGO KRÓTKOFALARSTWA” brzmi:

Zgłoszenie na dyplom wraz z potwierdzeniem wpłaty winno zawierać: imię i nazwisko, znak i adres wnioskodawcy, znak stacji przyznającej punkty, datę i czas przeprowadzenia łączności wraz z obliczoną punktacją. Dodatkowe informacje o regulaminie można uzyskać pod adresem elektronicznym ot35@o2.pl.

Proponuję w razie wątpliwości, zapytania przesyłać pod wymieniony adres.

Bicie piany na publicznym forum nie robi nic dobrego dla szczytnej inicjatywy uczczenia obchodów 90. lecia LKK i wsparcia tegoż zasłużonego dla krótkofalarstwa polskiego Klubu (m.in. opłatami za dyplom).

I ja się z tym zgadzam. A nie lubię się z MRD zgadzać, bo to taki miszcz piura według mnie. No ale propaguje, nieudolnie i po najmniejszej linii oporu, ale się stara. [edit]to oczywiście z przymrużeniem oka, zabieg socjotechniczny, żeby Ci co się kłócą z MRD odnieśli wrażenie, że ja też się z nim kłocę[/edit]
Bezpłatna akcja, proponowana przez jednego z hornorowych członków, wiązałaby się z nakładami. A chodzi przecież o wsparcie. Moze i finansowe. No ale wiadomo, koszt wydrukowania papiura nie ma się nijak do "kosztu dyplomu". Ale za Owsiaka dostaje się serduszko, więc zorganizowali akcję, żeby nie dostawać "za nic", tylko za "serduszko", "cegiełkę", "dyplom" jak zwał tak zwał. Ja niestety rano nie narobię tych łączności na PDF, ale ludzie, taki dyplom mógłby byc fajnym porwierdzeniem "wsparcia". A to są jakieś bzdurne piniondze. Czy gorszy taki dyplom jest niż podstawowy DXC robiony na jakichkolwiek DX zawodach... wątpię. Może czas wrócić do lektury jak to chodziło "za komuny". Bo teraz jest "IV PZK", przed JMRem było III (czyli nie było, z tego co wiem), za komuny II (było mocno - wiem można podzielić to II na ułamki), no i to pierwsze. No i ludzie, w IV generacji krótkofalowców polskich, pytać o koszty dyplomu gdzie od razu jest napisane, że chłopaki trochę kapuchy potrzebują? I robią za to akcję, tak że czas poświecają, a nie "daj mi". Ide spać. Dobranoc.